
MPL115A2 - Цифровий барометр, датчик тиску/висоти 115 кПа I2C 3-5 В - Adafruit 992
1 446 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4141657733
Опис продукту: Adafruit MPL115A2 - цифровий барометр, датчик тиску/висоти 115 кПа I2C 3-5 В
Цифровий барометр вимірює висоту в метрах та тиск у діапазоні від 500 до 1150 гПа. Дані передаються на мікроконтролер через шину I2C (TWI) з точністю 1,5 гПа для вимірювання тиску або 50 м для висоти. Датчик працює з напругою від 3,0 В до 5 В. Він може керуватися безпосередньо мікроконтролерами, що працюють на цій напрузі, такими як Arduino Uno.
Цифровий барометр, датчик тиску та висоти - Adafruit MPL115A2.
Розпіновка датчика MPL115A2
Контакти – це отвори для паяння роз'ємів Goldpin з кроком 2,54 мм (смуга входить до комплекту), що дозволяє підключати модуль за допомогою проводів або безпосередньо до макетної плати.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| VDD | Напруга живлення від 2,5 В до 5,0 В |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| SDWN | Низькоактивований режим очікування. |
| РСТ | Скидання системи активується низьким рівнем напруги. |
| Адвентистська церковна ієрархія | Лінія передачі даних шини I2C. |
| СКЛ | Лінія тактової частоти шини I2C. |
Продукт, сумісний з Arduino Бібліотеку для Arduino можна знайти у . |
Технічні характеристики модуля Adafruit MPL115A2
- Напруга живлення: від 2,5 В до 5,5 В
- Робоча напруга на контактах: від 3,0 В до 5,0 В
- Барометр:
- Діапазон вимірювання від 500 до 1150 гПа
- Точність: ± 1,5 гПа (50 м)
- Інтерфейс зв'язку: I2C
- Адреса автобуса: 0x60
- Встановлено підтягуючі резистори 10 кОм на лініях шини I2C
- Два монтажні отвори діаметром 2,5 мм
- Розмір: 18 x 15 мм
- Вага: 1 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,003 кг |
| Висота паковання | 11,3 см |
| глибина паковання | 0,2 см |
| Ширина паковання | 7,3 см |
- Ціна: 1 446 ₴



