
Grove - Датчик навколишнього освітлення LS06-S версії 1.1
567 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3867830707
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Grove - LS06-S Датчик навколишнього освітлення версії 1.1
Модуль серії Grove, оснащенийДатчик LS06-SДатчик виявляє інтенсивність світла та відбиває аналоговий сигнал напруги назад до Arduino. Він оснащений фоторезистором, значення якого зменшується зі збільшенням інтенсивності світла. Довжина променя становить540 нмНапруга живлення становитьвід 3,3 В до 5 ВДатчик зв'язується черезаналоговий сигнал, що робить його сумісним з більшістюмодулі запуску, включноRaspberry PiіАрдуїно.
Опис підключення та розпіновки
Модуль оснащений інтерфейсом Grove, що полегшує його підключення до Arduino з Base Shield v2.0 або Raspberry за допомогою GrovePi+ HAT.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення 5В. |
| Північна Кароліна | Не підключено. |
| SIG | Аналоговий вихідний сигнал. |
Інструкція користувача Виробник підготував і. |
Технічні характеристики датчика
- Напруга живлення: від 3,3 В до 5 В
- Споживання струму: від 0,5 мА до 3 мА
- Використані системи:LM358
- Фотодіод: LS06-S
- Довжина світлового променя: 540 нм
- Час відгуку: 20-30 мілісекунд
- Розміри: 20 x 20 мм
- Вага: 4 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,008 кг |
| Висота паковання | 1,5 см |
| глибина паковання | 13 см |
| Ширина паковання | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 567 ₴



