
Gravity - Комплект з'єднувальних кабелів I2C/UART - 4-контактний штекер PH2.0 - 30 см - 10 шт. - DFRobot FIT0898
798 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4004920260
Опис продукту: Gravity - Комплект з'єднувальних кабелів I2C/UART - 4-контактний штекер PH2.0 - 30 см - 10 шт. - DFRobot FIT0898
Комплект, що складається з 10 комунікаційних перемикачів I2C/UART, оснащених роз'ємом, сумісним з гравітацією, та4-контактний чоловічий роз'єм PH2.0типу Goldpin. Кабелі виготовлені компанією DFRobot і призначені для підключення периферійні пристрої(стосується датчиків, оснащених роз'ємом Gravity) з мікроконтролером типу Arduino. Кабелі30 смКабель складається з чотирьох проводів, що відповідають лініям живлення, заземлення та сигналу для I2C та UART.
Gravity - Комплект з'єднувальних кабелів I2C/UART - 4-контактний штекер PH2.0 - 30 см - 10 шт. - DFRobot FIT0898.
Технічні характеристики кабелю
- Стандарт кабелю: Гравітація
- Максимальна напруга:< 50 V
- Максимальний струм:< 1000 mA
- Кількість контактів: 4
- Тип роз'єму:
- Роз'єм 1: 3-контактний штекер PH2.0, сумісний зі штекером Goldpin
- роз'єм 2: Гравітація
- Опис розпіновки:
- I2C: Червоний - VCC, Чорний - GND, Синій - SCL, Зелений - SDA
- UART: Червоний - VCC, Чорний - GND, Синій - TX, Зелений - RX
- Кількість деталей у наборі: 10 шт.
- Довжина: 30 см
Gravity Standard - Що таке гравітаційний з'єднувач?
З'єднувальний кабель, оснащений роз'ємом, сумісним з Gravity, значно спрощує та пришвидшує процес підключення периферійних пристроїв до модуля контролера. Ці кабелі є ідеальним рішенням для підключення, яке широко використовується в широкому спектрі проектів домашньої автоматизації, автоматизації будівель, робототехніки, промислових застосуваннях та багатьох інших.
Ми також пропонуємо датчики, сумісні зі стандартом Gravity! Радимо вам ознайомитися з нашим асортиментом.
Кабелі, що витримують навантаження під дією сили тяжіння, виготовлені компанією DFRobot.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 0,3 м |
| Кабель — Стандартний | чоловік-чоловіч |
| Кабель - Тип | зв'язок |
| Вага паковання | 0,05 кг |
| Висота паковання | 2 см |
| глибина паковання | 13 см |
| Ширина паковання | 10 см |
- Ціна: 798 ₴


