
AltIMU-10 v6 - модуль з акселерометром, компасом та альтиметром - LSM6DSO, LIS3MDL та LPS22DF - Pololu 2863
2 741 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 347845557
Опис продукту: AltIMU-10 v6 - модуль з акселерометром, компасом та альтиметром - LSM6DSO, LIS3MDL та LPS22DF - Pololu 2863
AltIMU-10 v6 від Pololu — це вдосконаленийодиниця вимірювання та висотомір, який також поєднуєгіроскоп, акселерометр LSM6DSO, магнітометр LIS3MDL та барометр LPS22DFДозволяє точні вимірювання обертання, прискорення та тиску, які є ключовими для визначення орієнтації та висоти. Працює в діапазоні напруги.від 2,5 В до 5,5 В, спілкується через простий у використанніІнтерфейс I2CВін сумісний з модулями Pololu, пропонуючи такі покращення, як зниження рівня шуму та підвищення точності. Ідеально підходить для проектів, що потребуютькомпактний та точнийінерційні вимірювання.
Наша пропозиція також включає інші товари від Pololu - перегляньте їх!
Спеціальні функції
- Інтегровані датчики - оснащений гіроскопом, акселерометром LSM6DSO, магнітометром LIS3MDL і барометром LPS22DF, які надають вичерпну інформацію про рух і орієнтацію
- Інтерфейс I2C- забезпечує легкий доступ до вимірювань тиску, обертання, прискорення та магнітного поля
- Сумісність - jastk сумісний з іншими модулями від Pololu, що полегшує оновлення
- Стандартна відстань між штифтами - Відстань між контактами 2,54 мм полегшує монтаж і сумісний з більшістю прототипних плат
Опис розпіновки
Ім'я | Опис |
|---|---|
| VIN-код | Основне живлення модуля |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи |
| СКЛ | Тактова лінія інтерфейсу I2C |
| Адвентистська церковна ієрархія | Лінія даних інтерфейсу I2C |
| SA0 | PIN-код вибору адреси I2C |
| VDD | Вихід регулятора 3,3 В або логічний блок живлення низької напруги |
Технічні характеристики
- Джерело живлення: від 2,5 до 5,5 В
- Гіроскоп і акселерометр (LSM6DSO)
- Діапазон гіроскопа: ±125, ±250, ±500, ±1000, ±2000°/с
- Діапазон акселерометра: ±2, ±4, ±8, ±16 g
- Роздільна здатність: 16 біт для кожної осі
- Магнітометр (LPS22DF)
- Діапазон: ±4, ±8, ±12, ±16 гаус
- Роздільна здатність: 16 біт для кожної осі
- Барометр (LPS22DF)
- Діапазон тиску: від 260 мбар до 1260 мбар
- Роздільна здатність тиску: 24 біти
- Інтерфейс: I2C
- Відстань між штифтами: 2,54 мм
- Розміри: 25 x 13 x 3 мм
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага паковання | 0,002 кг |
| Висота паковання | 8,5 см |
| глибина паковання | 0,5 см |
| Ширина паковання | 7,5 см |
- Ціна: 2 741 ₴



