
Цифровий ІЧ-датчик відстані 38 кГц - 60 см - Pololu 2578
853 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1718014816
Опис продукту: Цифровий інфрачервоний датчик відстані 38 кГц - 60 см - Pololu 2578
Датчик наближення на базі системи TSSP77038, що працює в інфрачервоному діапазоні. Має постійне зміцнення. Ця версія з високою яскравістю споживає приблизно 16 мА при живленні від 5 В. Датчик працює на відстані до 60 см.
Характеристики інфрачервоного датчика відстані Pololu
- Напруга живлення: від 3,3 В до 5 В
- Споживаний струм: 16 мА
- Чіп: TSSP77038
- Частота дискретизації: 1 кГц
- Діапазон: до 60 см
- Розміри: 15 x 10 x 5 мм
- Вага: 0,6 г

Цифровий ІЧ-датчик відстані 38 кГц.

Підключення датчика відстані
Датчик має 4 контакти для самостійного складання роз'ємів Goldpin - крок 2,54 мм (входять до комплекту):
- ЗЕМЛЯ- маса системи
- VDD- Живлення від 3,3 В до 5 В. Живлення менше 5 В зменшує яскравість ІЧ-світлодіода та зменшує робочий діапазон. Щоб забезпечити повну яскравість при 3,3 В, замкніть перемичку, розташовану на стороні емітера.
- ВИХІД- за замовчуванням у високому стані, перемикається у низький стан при виявленні об'єкта, одночасно червоний діод сигналізує про виявлення об'єкта
- УВІМКНУТИ- контакт, що активує модуль, за замовчуванням у високому стані (увімкнено)
Налаштування частоти випромінювача
Потенціометр на стороні приймача можна використовувати для регулювання частоти ІЧ-випромінювача. Максимальний діапазон досягається на частоті 38 кГц, але його можна регулювати за потреби.
Обмеження датчика
- Датчик показує лише виявлення об'єкта, він не показує відстань до нього
- Розмір та відбивна здатність ІЧ-променів об'єкта впливають на продуктивність модуля.
- Датчик має широкий кут дії, тому можуть знадобитися додаткові екрани. Ці екрани іноді можуть призводити до помилкових показників.
- Датчик реагує на інфрачервоні хвилі з навколишнього середовища, наприклад, люмінесцентні лампи
- Кілька датчиків можуть взаємодіяти один з одним і призводити до помилкових показників.
Цифровий ІЧ-датчик відстані 38 кГц.
Версії датчиків
Датчик доступний у двох версіях: низької яскравості та високої яскравості. Вони відрізняються зовнішнім виглядом – використовуваними резисторами, а можливостями – споживанням струму та робочим діапазоном.
| Основні | |
|---|---|
| Колір гнізда | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Цифрове введення/виведення |
| Модуль — Відстань до | 60 см |
| Модуль — Відстань від | 0 см |
| Напруга живлення від | 5,0 В |
| Подавайте напругу на | 5,0 В |
| Вага паковання | 0,002 кг |
| Висота паковання | 0,5 см |
| глибина паковання | 7,5 см |
| Ширина паковання | 9 см |
- Ціна: 853 ₴







