
DFRobot Gravity - Цифровий мультиплексор I2C - 8 каналів
805 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3674213338
Опис продукту: DFRobot Gravity: Цифровий мультиплексор I2C - 8 каналів
МодульсеріяГравітація zмультиплексорщо дозволяє підключення8 окремих автобусівцифровийI2Cдо одного інтерфейсу, кожен з яких має окремі контакти SDA (лінія передачі даних шини) та SCL (лінія тактової частоти шини). Пристрій працює з напругоювід 3 В до 5 В, вихідна шина I2C має можливість змінювати адресу з адреси за замовчуваннямвід 0x70 до 0x77Теоретично, можливо підключити до 8 мультиплексорів, що дозволить керувати до64 пристрої через один інтерфейс i2Cмінікомп'ютер.У комплект також входить кабель, адаптований до накладки.Розширювальний екран DFRobot Gravity IO та 4-контактний роз'єм Goldpin.
Схема розпіновки та підключення
Система має чотири контакти на спеціальному роз'ємі, кабель для якого входить до комплекту.
Приклад підключення модуля з розширенням DFRobot Gravity.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення: від 3,3 В до 5 В. |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| СКЛ | Лінія тактової частоти інтерфейсу I2C. |
| Адвентистська церковна ієрархія | Лінія передачі даних інтерфейсу I2C. |
Технічні характеристики мультиплексора I2C
- Макет:
- Напруга живлення: від 3,3 В до 5 В
- Тип роз'єму: PH2.0-4P
- Інтерфейс: I2C (IIC)
- Тактова частота I2C: 100K, 400K
- Кількість портів I2C: 8
- Адреса I2C за замовчуванням: 0x70
- Діапазон адрес I2C: від 0x70 до 0x77
- Розміри: 32 x 32 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Primera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модуль — тип | Мультиплексор |
| Вага паковання | 0,017 кг |
| Висота паковання | 2,5 см |
| глибина паковання | 6,3 см |
| Ширина паковання | 5,7 см |
- Ціна: 805 ₴




