
DFRobot Gravity URM09 - ультразвуковий датчик відстані 2-500 см та датчик температури I2C
1 423 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2898038578
Опис продукту: DFRobot Gravity URM09 - ультразвуковий датчик відстані 2-500 см та датчик температури I2C
Модуль ультразвукового датчикаУРМ09і три діапазони вимірювання на вибір,від 2 до 150 / 300 / 500 смЦе також дозволяєвимірювання температуриНапруга живленнявід 3,3 В до 5,5 ВПрацює з будь-яким контролеромоснащений інтерфейсом I2Cнаприклад, Arduino, Raspberry Pi. Частота вимірювання може досягатидо 50 ГцЗв'язок здійснюється через інтерфейсI2C.Комплект включає кабель, адаптований до кришкиРозширювальний екран вводу-виводу DFRobot.
Гравітація DFRobot URM09.
Приклад підключення датчика до Arduino.
Підключення ультразвукового датчика відстані та температури URM09
Модуль працює з будь-яким мікроконтролером, оснащеним інтерфейсом I2C. Щоб зчитувати дані, просто підключіть джерело живлення та вихідні контакти до відповідних входів мікроконтролера.
Технічні характеристики ультразвукового датчика відстані та температури
- Версія: V3.0
- Напруга живлення: від 3,3 В до 5,5 В
- Середнє споживання струму: 20 мА
- Діапазон температур: від -10°C до 70°C
- Діапазон вимірювання відстані: від 2 см до 150 / 300 / 500 см (регульований)
- Роздільна здатність: 1 см
- Точність: 1%
- Частота: макс. 50 Гц
- Розміри: 47 x 22 мм
Комплект ультразвукового датчика відстані та температури URM09
- Модуль DFRobot Gravity URM09
- Гравітаційний кабель
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Інтерфейс | I2C |
| Модуль — Відстань до | 500 см |
| Модуль — Відстань від | 2,0 см |
| Напруга живлення від | 3,3 В |
| Подавайте напругу на | 5,5 В |
| Вага паковання | 0,019 кг |
| Висота паковання | 2,6 см |
| глибина паковання | 6,2 см |
| Ширина паковання | 5,6 см |
- Ціна: 1 423 ₴



