
MS8607 - Датчик тиску, вологості та температури PHT I2C STEMMA QT/Qwiic - Adafruit 4716
2 104 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2406858510
Опис продукту: MS8607 - датчик тиску, вологості та температури PHT I2C - STEMMA QT/Qwiic - для Arduino, Metro, Feather та Raspberry Pi - Adafruit 4716
Датчик тиску, вологості та температури PHT від Adafruit. Сумісний з Arduino, Metro, Feather та Raspberry Pi. Живлення від 3,3 В до 5 В з інтерфейсом.I2Cта роз'єми STEMMA QT/Qwiic. Діапазон вимірювання датчика тиску:від 10 гПа до 2000 гПа, вологість:від 0% до 100%, температури:від -40°C до 85°C.
Розпіновка датчика MS8607
Ці контакти – це паяльні площадки, що дозволяють паяти роз'єми із золотими контактами з кроком 2,54 мм. Вони дозволяють підключати систему до макетної плати або основного модуля за допомогою проводів.Комплект включає:роз'єми Goldpin, який ви можете встановити самостійно.
Датчик тиску, вологості та температури Adafruit з роз'ємом Goldpin.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| VIN-код | Контакт живлення 5 В |
| 3Vo | Вивід живлення стабілізатора напруги 3,3 В. |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| СКЛ | Лінія тактової частоти інтерфейсу I2C. |
| Адвентистська церковна ієрархія | Лінія передачі даних інтерфейсу I2C. |
Продукт, сумісний з Arduino Виробник підготував та , доступний з . |
Підключення датчика
Датчик підключається за допомогою роз'ємів Goldpin або Pin, які входять до комплекту. Приклади підключення представлені з використанням макетної плати та плати Metro, яка є еквівалентом Arduino.
Технічні характеристики датчика MS8607
- Напруга живлення: від 3,3 В до 5,0 В
- Споживання енергії:0,78 мкА
- Температура:
- Діапазон вимірювання: від -40°C до 85°C
- Точність: ±1°C
- Тиск:
- Діапазон вимірювання: від 10 гПа до 2000 гПа
- Точність: ±2 нПа
- Вологість:
- Діапазон вимірювання: від 0% до 100% відносної вологості
- Точність: ±3% відносної вологості
- Інтерфейс: I2C
- Калібрування: заводське

| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Інтерфейс | I2C |
| Модуль — Температура до | 85 °C |
| Модуль — Температура з | -40 °C |
| Модуль — Точність вимірювання температури | +/- 1 °C |
| Вага паковання | 0,003 кг |
| Висота паковання | 0,3 см |
| глибина паковання | 10,5 см |
| Ширина паковання | 7,5 см |
- Ціна: 2 104 ₴



