
Електронний папір E-Ink 1.54'' V2.1 200x200px - модуль з дисплеєм SPI - Waveshare 12955
1 138 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1997423081
Опис продукту: Waveshare E-paper E-Ink 1.54'' V2.1 200x200px - модуль з SPI дисплеєм
Модуль електронного паперу з діагоналлю 1,54 дюйма та роздільною здатністю 200 x 200 пікселів. Він взаємодіє через інтерфейс SPI з такими пристроями, як Arduino та Raspberry Pi. Завдяки технології електронного паперу пристрій менше втомлює очі, ніж традиційні екрани. Ці дисплеї можна використовувати для читання електронних книг та електронних журналів.
Для підключення системи до модуля, що працює з напругою 5 В, наприклад, Arduino, слід використовувати перетворювач напруги.
Модуль має 8-контактний роз'єм з кроком 2,54 мм.
Комплект також містить сумісний кабель з роз'ємами типу "мама".
Розпіновка модуля відображення електронного паперу
Пристрій має 8-контактний роз'єм.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення: 3,3 В / 5 В |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| ДІН | Вивід MOSI інтерфейсу SPI. |
| CLK | Вивід тактової частоти інтерфейсу SPI. |
| КС | Вибір чіпа активовано низьким рівнем. |
| Округ Колумбія | Виберіть дані/команди. Високий статус – дані Низький рівень - команди |
| РСТ | Зовнішнє скидання активується низьким рівнем сигналу. |
| АВТОБУСИ | Вихід статусу зайнятості, активовано низький рівень. |
Технічні характеристики модуля відображення SPI
- Версія 2.1
- Модуль, сумісний з Arduino та Raspberry
- Напруга живлення: 3,3 В / 5 В
- Макет:SSD1681
- Споживана потужність (під час оновлення екрана): 26,4 мВт
- Інтерфейс: SPI
- Зовнішні розміри: 48 x 33 мм
- Розміри дисплея: 27,6 x 27,6 мм
- Піксель: 0,138 x 0,138 мм
- Роздільна здатність: 200 x 200 пікселів
- Кут огляду: 170°
Дисплей електронного паперу від Waveshare
Електронний папір E-Ink 1.54'' V2.1 200x200px - модуль з дисплеєм SPI - Waveshare 12955– це ще одна пропозиція від відомої компанії Waveshare, адресована програмістам та інженерам-електронникам, які базують свої проекти на мінікомп'ютерах Raspberry Pi та платах Arduino.
Накладка містить дисплей з діагоналлю приблизно 39 мм, що дозволяє відображати статичну графіку з роздільною здатністю до 200 x 200 пікселів. Екран, завдяки використанню технології електростатичних електронних чорнил (E-Ink), пропонує надзвичайно низьке енергоспоживання, що робить його ідеальним якЕкран Raspberry Piабо Arduino в найбільш енергоефективних проектах.
Інші параметри дисплея Waveshare 12955
Електронний папір, дисплей E-Ink, 1,54 дюйма, V2.1, 200x200 пікселівВін базується на інтегральній схемі контролера SSD1681, яка взаємодіє з головним процесором або мікроконтролером через інтерфейс SPI. Напруга живлення модуля становить 3,3 В, що робить його ідеальним для використання з мікроконтролерами STM32 або MSP430.
Розміри самого дисплея становлять 27,6 x 27,6 мм, а один піксель — 0 x 138 x 0,138 мм. Зовнішні розміри всього модуля становлять 48 x 33 мм. Дуже широкий кут огляду (до 170°) забезпечує комфортний перегляд незалежно від орієнтації екрана відносно користувача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розділений екран | 200x200 пікселів |
| Сенсорний екран | Немає |
| Тест | 3 |
| Екран — діагональ | 1,54 '' |
| Екран — інтерфейс | GPIO |
| Екранний тип | електронний папір |
| Вага паковання | 0,023 кг |
| Висота паковання | 7 см |
| глибина паковання | 2,3 см |
| Ширина паковання | 5 см |
- Ціна: 1 138 ₴



