
Понижувальний перетворювач XL4015 1.3V-36V 5A
552 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2660526853
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: XL4015 понижуючий перетворювач 1.3V-36V 5A
Модуль зі знижувальним перетворювачем XL4015. Вхідна напруга від 3,3 В до 36 В. Максимальний безперервний вихідний струм 5 А. Вихідна напруга регулюється від 1,3 В до 36 В.
Технічні характеристики понижувального перетворювача XL4015
- Вхідна напруга: від 3,3 В до 36 В
- Вихідна напруга регулюється в діапазоні: від 1,3 В до Vin.
- Максимальний безперервний вихідний струм: 5 А (при використанні охолодження)
- Контролер XL4105
- ККД: менше 90% (залежно від споживання енергії)
- Частота перемикання: 300 кГц
- Два вбудовані потенціометри:
- Ліворуч: регулювання вихідної напруги
- Праворуч: Регулювання вихідного струму
- 3 світлодіоди:
- Зелений: Інформація про живлення
- Синій: попередження про високий струм
- Червоний: досягнуто максимального діапазону струму
- Чотири монтажні отвори діаметром 2,5 мм
- Розмір пластини: 62 х 26 х 12 мм
- Вага: 20 г
Понижуючий перетворювач XL4015.
Як користуватися конвертером
Модуль має чотири контакти у вигляді гвинтових з'єднувачів:
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| IN+ | Вхідна напруга - позитивний полюс. |
| В- | Вхідна напруга - негативний полюс (земля). |
| ВИХІД+ | Вихідна напруга – позитивний полюс. |
| OUT- | Вихідна напруга - негативний полюс (земля). |
Вихідна напруга вибирається від 3,3 В до 36 В за допомогою потенціометра. Зверніть увагу, що це система зниження напруги, тому вихідна напруга не може бути вищою за вхідну.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 62 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Тип | Контролер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 36 В |
| Вихідна напруга від | 1,25 В |
| Напруга живлення від | 3,3 В |
| Подавайте напругу на | 36 В |
| Стабілізатор — Тип | крок вниз |
| Поточна ефективність | 5 А |
| Тест | 3 |
| Вага паковання | 0,021 кг |
| Висота паковання | 1,2 см |
| глибина паковання | 11 см |
| Ширина паковання | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 552 ₴



