Опис продукту: Мікромод SparkFun - Artemis - DEV-16401
Модуль SparkFun Artemis на базі невеликого процесораAmbiq Micro Apollo3оснащенийARM Cortex-M4F з тактовою частотою 96 МГцзі зв'язкомНизькоенергетичний Bluetooth 5.0,який споживає до 6 мкА на МГц. Він має роз'ємМікромод M.2, завдяки чому модуль можна підключити до несучої плати за допомогою цього роз'єму. Плата дозволяє створювати застосунки на основі машинного навчання з використаннямTensorFlow LiteПлата має два роз'єми I2C, вісім GPIO (цифровий, аналоговий та ШІМ), а також SPI, QuadSPI та Bluetooth. MicroMod — це модульний інтерфейс у вигляді модулів мікроконтролерів, які можна легко замінити на материнських платах з інтерфейсом MicroMod M.2. Модулі можна легко замінити, якщо для певного проекту потрібен інший інтерфейс зв'язку.
Технічні характеристики модуля SparkFun Artemis
- Флеш-пам'ять: 1 МБ
- Оперативна пам'ять: 384 кБ
- Тактова частота: 48 МГц / 96 МГц у турбо-режимі
- Споживання струму: 6 мкА/МГц
- Кількість контактів GPIO: 48
- Кількість ШІМ-каналів: 31
- АЦП: 10-канальний з 14-бітною точністю до 2,67 мільйона вибірок за секунду
- 2 диференціальні канали АЦП
- Кількість UART: 2
- Кількість ліній I2C: 6
- Кількість ліній SPI: 6
- Шина SPI: 2 / 4 / 8 біт
- Інтерфейс PDM
- Інтерфейс I2S
- Безпечний інтерфейс смарт-картки
Специфікації інтерфейсу MicroMod Artemis
- 1x USB, призначений для програмування та налагодження
- 1 UART
- 2 I2C
- 1x SPI
- 1x чотириканальний SPI
- 8x швидкий GPIO
- 2 цифрові контакти
- 2 аналогові контакти
- 2x ШІМ
- 1 пара диференціальних АЦП
- Світлодіодний індикатор стану
- АЦП рівня Vin
SparkFun MicroMod - Artemis - DEV-16401
SparkFun MicroMod Artemis є аналогічним модулем серії MicroMod SAMD51. Ця плата вважається трохи швидшою. У цьому випадку основна відмінність полягає в типі процесора.
Невеликий модуль оснащений швидким процесором Ambiq Micro Apollo3, відомим з деяких плат Arduino. Плата також включає модуль глибокого навчання TensorFlow Lite. Вона також має корисний інтерфейс Secure Smart Card.
SparkFun MicroMod - Artemis - обладнання
Зображений тут модуль включає всі стандартні інтерфейси. Плата також містить USB-роз'єм для налагодження та програмування, роз'єм Quad-SPI, світлодіодний індикатор стану, вісім контактів Fast GPIO, два канали ШІМ та чотири контакти розпіновки – два цифрових та два аналогових.
SparkFun MicroMod Artemis — це потужний модуль з високою обчислювальною потужністю, надзвичайно привабливий, якщо вашою основною метою є програмування та суміжна діяльність, а вашими критеріями є надійність, продуктивність та ціна. Запрошуємо вас до покупки!
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| UC - Bluetooth | Да |
| UC — Мікроконтролер | Аполлон3 |
| UC — Флешпам'ять | 1 МБ |
| UC — Цифрові значки | 8 |
| UC — аналогові входи | 2 |
| UC — інтерфейс UART | Да |
| UC-інтерфейс SPI | Да |
| UC – ядро | Кортекс М4 |
| UC — Сроки | 48 МГц |
| Інтерфейс UC — I2C | Да |
| Вага паковання | 0,005 кг |
| Висота паковання | 0,2 см |
| глибина паковання | 2,5 см |
| Ширина паковання | 2,5 см |
- Ціна: 2 585 ₴






