
Кабель HDMI 2.0 - довжина 1 м - офіційний для Raspberry Pi - білий
537 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1209527246
Опис продукту: Кабель HDMI 2.0 - довжина 1 м - офіційний для Raspberry Pi - білий
Офіційний кабель HDMIз логотипом Raspberry Pi, що дозволяє підключатисяМіні-комп'ютер з монітором. Кабель підтримує режими Full HD та 4K, його довжина1 м.
Технічні характеристики кабелю HDMI
- Передача відео та аудіосигналу
- 2x HDMI чоловічі, тип A
- Сумісний з Raspberry Pi 3 та всіма попередніми версіями
- Тришарове екранування для ізоляції від хвиль Bluetooth та WiFi
- Клас: 2.0
- Підтримує Full HD, 4K
- Довжина кабелю: 1 м
- Нікельовані роз'єми
- Колір кабелю: білий
- Кабель офіційно ліцензований фондом Raspberry Pi Foundation
Деталі в технічній документації.
Кабель HDMI 2.0 - довжина 1 м - офіційний для Raspberry Pi - білий.
У комплект поставки входить кабель HDMI, мінікомп'ютер Raspberry Pi можна придбати окремо.
Кабель HDMI 2.0 - довжина 1 м - офіційний для Raspberry Pi - білий
Ми пропонуємо високоякісний 1-метровий білий кабель HDMI 2.0, що постачається безпосередньо від офіційного виробника мінікомп'ютерів Raspberry Pi. Цей пристрій призначений, наприклад, для підключення Raspberry Pi до монітора.
Обираючи цей продукт, ви можете бути впевнені у найвищій якості виготовлення та оригінальному походженні кабелю – Botland є офіційним дистриб'ютором обладнання від виробника Raspberry Pi.
Кабель Raspberry Pi
Апаратне забезпечення повністю сумісне з Raspberry Pi. Ви можете легко підключити міні-комп'ютер до монітора та відображати зображення з роздільною здатністю 4K або менше. Кабель призначений для передачі як відео, так і аудіо, що зменшує кількість кабелів, необхідних, наприклад, під час підключення міні-комп'ютера до телевізора.
Нижче наведено посилання на детальну технічну документацію, завдяки якій ви можете дізнатися точні технічні параметри пропонованого продукту перед покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Довжина кабелю | 1 м |
| Тип | Кабель |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кабель — Стандартний | чоловічий |
| Кабель - Тип | HDMI |
| Вага паковання | 0,1 кг |
| Висота паковання | 1,8 см |
| глибина паковання | 22 см |
| Ширина паковання | 8 см |
- Ціна: 537 ₴




