
Плата розробки RP2040-GEEK - 1,14-дюймовий кольоровий РК-дисплей - Waveshare 25394
1 185 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4074999515
Опис продукту: Плата розробки RP2040-GEEK - 1,14-дюймовий кольоровий РК-дисплей - Waveshare 25394
RP2040-GEEKЦя інноваційна плата розробки від Waveshare була створена з урахуванням потреб ентузіастів технологій. Вона містить вбудований мікроконтролер.РП2040від Raspberry Pi, пропонуючи низку функцій, що роблять його ідеальним інструментом для проектування та програмування.Роз'єм USB типу Aі кольоровий екранЖКдіагональ1,14 дюймаВиділений порт3PIN-код SWDдозволяє легко підключити плату налагодження та стандартний інтерфейсCMSIS-DAPпідтримує налагодження більшості мікроконтролерів на основіАРМЗавдяки програмному забезпеченню з відкритим вихідним кодом, плата дозволяє легко оновлювати та налаштовувати її відповідно до індивідуальних потреб користувача.
Наша пропозиція також включає інші продукти від Waveshare.

Він оснащений вбудованим мікроконтролером Raspberry Pi RP2040, що пропонує низку функцій.
Спеціальні функції
- Порт SWD та інтерфейс CMSIS-DAP- Спеціальний 3-контактний порт SWD забезпечує легке підключення до плати налагодження, а стандартний інтерфейс CMSIS-DAP підтримує налагодження більшості мікроконтролерів на базі ARM
- Сумісність Raspberry Pi- 3-контактний роз'єм для налагодження Raspberry Pi робить плату сумісною з іншими пристроями та аксесуарами, що відповідають цій специфікації
- Перетворювач USB на UART- Вбудований 3-контактний перетворювач USB на UART дозволяє легко підключатися до комп'ютера або інших пристроїв через інтерфейс UART, підвищуючи гнучкість зв'язку
- Порт I2C та РК-екран- Вбудований 4-контактний порт I2C дозволяє інтеграцію з цільовою тестовою платою, а 1,14-дюймовий РК-екран забезпечує читабельність та привабливе представлення даних.
Розподіл елементів
- Інтерфейс USB-A
- Порт UART
- Порт SWD
- Порт I2C
- Слот для TF-карти
- W25Q32JVSSIQ - 4 МБ NOR-флеш-пам'яті
- РП2040
- Кнопка

Він має вбудований інтерфейс USB-A та кольоровий РК-екран діагоналлю 1,14 дюйма.
Технічні характеристики
- Модель: RP2040-GEEK
- Мікроконтролер: RP2040
- Пам'ять:
- SRAM: 264 КБ
- Флеш-пам'ять: 4 МБ
- Дисплей:
- РК-екран
- Діагональ: 1,14 дюйма
- Роздільна здатність: 240×135 пікселів
- Інтерфейс: USB A
- Порт:
- UART
- SWD
- I2C
- Слот для TF-карти
- Розміри: 61 x 22 x 9 мм
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| UC — Мікроконтролер | РП2040 |
| UC — Флешпам'ять | 4 МБ |
| UC – ядро | ARM Кортекс-М0+ |
| Розділений екран | 240x135px |
| Екран — діагональ | 1.14 '' |
| Екранний тип | РК-матриця IPS |
| Вага паковання | 0,036 кг |
| Висота паковання | 6 см |
| глибина паковання | 3,5 см |
| Ширина паковання | 11,5 см |
- Ціна: 1 185 ₴

