
Блок живлення 12V / 5A DC 5.5x2.1mm для Pine64 ROCKPro64
2 248 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2348858093
Опис продукту: Блок живлення постійного струму 12 В/5 А, 5,5 x 2,1 мм для Pine64 ROCKPro64
Настінний блок живлення з 5,5/2,1-мм штекером постійного струму для мінікомп'ютерів серії ROCKPro64, сумісних з платами Raspberry Pi. Апаратні параметри блока живлення адаптовані до вимог платформи. Максимальний вихідний струм становить 5,0 А. Блок живлення та кабель чорного кольору.
Pine64 ROCKPro64 – чому це того варте?
ROCK64 — це медіаплата 4K60P HDR розміром з кредитну картку, що працює на базі 64-бітного чотирьохядерного процесора Rockchip RK3328 ARM Cortex A53 та підтримує до 4 ГБ пам'яті LPDDR3 з частотою 1866 МГц. Вона пропонує слот для карт MicroSD, шину Pi-2, шину Pi-P5+, USB 3.0 та різноманітні периферійні інтерфейси (SPI, I2C та I2S) для розробників, щоб інтегрувати її з датчиками та іншими пристроями. Вона підтримує різноманітні операційні системи з відкритим кодом, включаючи Android, Debian та Yocto, добре відомі ентузіастам Linux. Вона безперебійно працює не лише з популярною RPi, але й з твердотільною пам'яттю eMMC.
Технічні характеристики блоку живлення для Pine64 ROCKPro64
- Тип: розетка
- Вхідна напруга: від 110 В до 240 В змінного струму
- Вихідна напруга: 12 В постійного струму
- Вихідний струм: 5 А
- Номінальна потужність: 60 Вт
- Штекер живлення: DC 5,5/2,1 мм
Блок живлення 12 В/5 А постійного струму, 5,5 x 2,1 мм, для Pine64 ROCKPro64.
| Основні | |
|---|---|
| Вихідна напруга | 12 В |
| Виробник | ARM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення — Вилка | DC 5,5x2,1 мм |
| Вихідна напруга від | 12,0 В |
| Напруга живлення від | 110 В змінного струму |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Номінальна вихідна напруга | 12,0 В |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Подавайте напругу на | 240 В змінного струму |
| Поточна ефективність | 5 А |
| Тип джерела живлення | плагін |
| Вага паковання | 0,395 кг |
| Висота паковання | 17 см |
| глибина паковання | 5,5 см |
| Ширина паковання | 11,5 см |
- Ціна: 2 248 ₴

