
Beetle CM-32U4 - ATmega32U4 - сумісний з Arduino Leonardo - DFRobot DFR0816
1 233 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3152315686
Опис продукту: Beetle CM-32U4 - ATmega32U4 - сумісний з Arduino Leonardo - DFRobot DFR0816
Покращена версія модуля Beetle з популярним мікроконтролеромATmega32U4, відомий з модуляАрдуїно Леонардо, з яким сумісний Beetle CM-32U4. Модуль характеризується малими розмірами, що становлять22 x 20,5 ммBeetle CM-32U4 оснащений низкою інтерфейсів:1 x I2C, 1 x SPI, 1 x UART, 2 x аналогові, 2 x цифрові, всі з яких належним чином описані на платі. Модуль постачається з встановленою офіційною прошивкою Arduino Leonardo, що дозволяє програмувати його безпосередньо в середовищі розробки Arduino IDE. Додатковою перевагою модуля Beetle є вбудованийсистема зарядного пристроюлітієві батареї. Beetle може живитися від USB, батареї через контакт BAT або від зовнішнього джерела живлення 5 В через роз'єм VIN, що дозволяє створювати різноманітні проекти своїми руками.
Основні характеристики Жука CM-32U4
- Багаті функції
- Малий розмір
- Тривалий термін служби
Застосування модуля
- Зроби сам
- Майстер-класи
- Подарункові проекти
- Розумний дизайн одягу
Розпіновки модулів Beetle
Модуль Beetle оснащений найпопулярнішими комунікаційними інтерфейсами:
- GND - системне заземлення
- Вихід 5 В - 5 В
- A0 - аналоговий порт 0
- A1 - аналоговий порт 1
- SCK - лінія тактової частоти SPI / цифровий порт 15
- Вихід даних MO - SPI / цифровий порт 16
- Вхід даних MI - SPI / цифровий порт 17
- DO10~ - ШІМ / цифровий порт 10
- BAT - порт зарядки акумулятора
- GND - системне заземлення
- VIN - напруга живлення 5 В
- RX - UART приймач / цифровий порт 0
- TX - передавач UART / цифровий порт 1
- SDA - лінія передачі даних I2C / цифровий порт 2
- SCL - лінія тактової частоти I2C / цифровий порт 3
- D9~ - ШІМ / цифровий порт 9
Beetle CM-32U4 - ATmega32U4 - сумісний з Arduino Leonardo - DFRobot DFR0816.
Технічні характеристики модуля Beetle CM-32U4
- Напруга живлення: 5 В
- Мікроконтролер: ATmega32U4
- Сумісний з: Arduino Leonardo
- Максимальний струм зарядки: 600 мА
- Мінімальний струм зарядки: 200 мА
- Робоча температура: від -40°C до 125°C
- Інтерфейси: 1 x I2C, 1 x SPI, 1 x UART, 2 x аналогові, 2 x цифрові
- Розміри: 22 x 20,5 мм
Beetle CM-32U4 - ATmega32U4 - сумісний з Arduino Leonardo - DFRobot DFR0816 Botland - Магазин робототехніки
Ми рекомендуємо чудовий продукт від Beetle – модуль під назвою CM-32U4. Пристрій використовує популярний мікропроцесор, відомий з плати Arduino Leonardo – ATmega32U4.
Цей пристрій є продуктом відомого та шанованого бренду DFRobot. Перш за все, він пропонує широкі можливості, зберігаючи при цьому дуже компактний розмір. Наприклад, такий пристрій стане ідеальним доповненням до розумного одягу.
Плати, сумісні з DFRobot Arduino
Варто також зазначити, що попри невеликі розміри, виробник, окрім низки зручних функцій, вирішив включити всередину модуль зарядного пристрою для літій-іонного акумулятора. Це означає, що після складання всього пристрою, включаючи акумулятор, корпус та відповідні порти, ви зможете легко підключити готовий пристрій до зарядного пристрою за допомогою USB-кабелю.
У нашій пропозиції ви знайдете багато інших подібних пристроїв, які пропонують чудові можливості, зберігаючи при цьому невеликий розмір.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| UC — Мікроконтролер | Atmega32U4 |
| UC — ОЗП (оперативна пам'ять) | 2,5 кБ |
| UC — Роз'єм живлення | USB Type-C |
| UC — ШІМ-канали | 2 |
| UC — аналогові входи | 2 |
| UC — інтерфейс UART | Да |
| UC — Кількість ядер | 1. Одноядерний |
| UC-інтерфейс SPI | Да |
| UC — Сроки | 16 МГц |
| Інтерфейс UC — I2C | Да |
| Вага паковання | 0,008 кг |
| Висота паковання | 2,5 см |
| глибина паковання | 6,2 см |
| Ширина паковання | 5,5 см |
- Ціна: 1 233 ₴



