
Офіційний корпус Raspberry Pi 5 - червоний та білий
1 114 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3091547065
Опис продукту: Офіційний корпус Raspberry Pi 5 - червоний та білий
Офіційнийчервоний та білийкорпус мінікомп'ютераRaspberry Pi 5Його виготовляли з більш міцних матеріалів.стійкий до температур, за рахунок більшого енергоспоживання п’ятої версії популярної малинки. Він також оснащенийвідданий шанувальник,який ефективно розсіює тепло і забезпечує належну циркуляцію повітря всередині корпусу, завдяки чому Raspberry Pi підтримує відповідну температуру. Raspberry Pi 5 має спеціальний роз'єм для підключення вентилятора, завдяки якому швидкість обертання плавно регулюється. Доступ до контактів GPIO можливий після зняття верхньої кришки корпусу, як і в попередній версії корпусу.
Корпус оснащений спеціальним охолодженням у вигляді вентилятора.
Чохол призначений для Raspberry Pi версії 5, тому він не підійде до Raspberry Pi у старіших версіях 4B, 3B+, 3B або 2.
Специфікація офіційного корпусу для Raspberry Pi 5
- Вентилятор:
- Кількість проводів: 4 (VCC, GND, PWM, тахометр)
- Підшипник FDB: забезпечує тиху роботу та тривалий термін служби (прибл. 50 000 годин)
- Швидкість обертання: макс. 8000 об/хв
- Максимальний потік повітря: 2,79 CFM
- Розміри: 30 х 30 х 7,5 мм
- Справа:
- Колір: білий та червоний
- Матеріал: ABS з підвищеною термостійкістю
- Охолодження: вбудований вентилятор
- Сумісність: Raspberry Pi 5
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Жильє — Вентилятор | Да |
| Жильє-доступ до GPIO | Да |
| Жильє-модуль | Пи 5 |
| Корпус — Заслінка | Да |
| Вага паковання | 0,077 кг |
| Висота паковання | 7 см |
| глибина паковання | 3 см |
| Ширина паковання | 10 см |
- Ціна: 1 114 ₴






