
Корпус для Raspberry Pi Zero / Zero W / Zero 2 W - Захисний алюмінієвий корпус - Waveshare 23027
548 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4184955002
Опис продукту: Корпус для Raspberry Pi Zero / Zero W / Zero 2 W - захисний алюміній - Waveshare 23027
Корпус виготовлений залюмінієвий сплав, який захищає модуль Raspberry Pi Zero / Zero W / Zero 2 W. Завдяки використаному матеріалу, він також виконує функцію радіатора, якийефективно розсіює теплогенеруються платою під час роботи.Дизайнкорпус єчастково відкрито, що забезпечує користувачеві легкий доступ до всіх роз'ємів та портів модуля - контактів GPIO та порту камери CSI-2, слота для карти пам'яті microSD, порту miniHDMI, USB 2.0 OTG та роз'єму живлення. Крім того, у верхній частині корпусу є виріз, який запобігає перешкодам для WiFi-з'єднання з боку корпусу. Розміри зібраного корпусу:65 x 30 x 13 ммУ комплект також входить кольорова етикетка з контактами GPIO, яку можна прикріпити до верхньої або нижньої частини корпусу.
Збірка корпусу Raspberry Pi швидка та проста і не потребує жодних додаткових інструментів.
Raspberry Pi не входить до комплекту — його потрібно купувати окремо.
Технічні характеристики корпусу
- Призначення: для Raspberry Pi Zero / Zero W / Zero 2 W
- Тип: частково відкритий
- Похідні порти:
- GPIO
- роз'єм камери CSI-2
- слот для карти пам'яті microSD
- порт miniHDMI, USB 2.0 OTG
- роз'єм живлення
- Матеріал: алюмінієвий сплав
- Колір: чорний
- Розміри встановленого корпусу: 65 х 30 х 13 мм
Вміст набору
- Чохол для Raspberry Pi Zero / Zero W / Zero 2 W - захисний алюміній - 1 шт.
- Ярлик кольоровий з контактами GPIO - 1 шт
- Набір елементів кріплення
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 13 мм |
| Жильє-доступ до GPIO | Да |
| Жильє-модуль | Pi Zero / W |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Вага паковання | 0,038 кг |
| Висота паковання | 6 см |
| глибина паковання | 2,5 см |
| Ширина паковання | 7 см |
- Ціна: 548 ₴






