
Камера IMX477P 12.3MPx HQ з об'єктивом 6 мм CS-Mount - для Raspberry Pi - ArduCam B0240
5 900 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 978080358
Опис продукту: Камера IMX477P 12.3MPx HQ з об'єктивом 6 мм CS-Mount - для Raspberry Pi - ArduCam B0240
Камера, оснащена сенсоромIMX477Pу форматі та роздільній здатності 1/2,3 дюйма12,3 МП.Максимальна роздільна здатність фотографії становить4056 x 3040 пікселів.До камери було прикріплено об'єктивз фокусною відстанню 6 мм, встановлена методом CS-Mount. Камера призначена для мінікомп'ютерів Raspberry Pi та Jetson Nano.
Технічні характеристики камери ArduCam
- Камера:
- датчик: IMX477P
- формат: 1/2,3 дюйма
- роздільна здатність: 4056 x 3040 пікселів, 12,3 Мп
- розмір пікселя: 1,55 x 1,55 мкм
- ІЧ-чутливість: видиме світло
- інтерфейс: 4-лінійний MIPI CSI-2
- спосіб кріплення об'єктива: CS-Mount
- частота кадрів:
- повна роздільна здатність / 60 кадрів/с, 4k2k / 60 кадрів/с, 1080p / 240 кадрів/с
- повна роздільна здатність / 40 кадрів/с (12 біт)
- повна роздільна здатність / 3 кадри/с (DOL-HDR)
- Об'єктив:
- формат: 1/2,3 дюйма
- фокусна відстань: 6 мм
- діафрагма: F1.4
- кут огляду: 65°
- кріплення: CS-Mount
- задня фокусна відстань: 12,5 мм
- M.O.D (мінімальна відстань від об'єкта): 0,1 м
- розміри: 28 x 26,58 мм
- вага: 29 г
- Розміри модуля: 40 x 40 мм
Комплект включає
- Камера IMX477P 12,3 Мп
- 6-міліметровий об'єктив із кріпленням CS
- 300-міліметровий 15-контактний шлейф для Raspberry Pi A/B
Камера IMX477P 12.3MPx HQ з об'єктивом 6 мм CS-Mount - для Raspberry Pi - ArduCam B0240
ArduCam B0240 — це високоякісна камера для Raspberry Pi. Цей модуль оснащений сенсором Sony IMX477 з матрицею 12,3 Мп, здатною записувати з роздільною здатністю 4056 x 3040 пікселів при 60 кадрах на секунду та глибиною кольору 10 біт.
Камера Raspberry Pi з сенсором Sony IMX477P пропонує якість, порівнянну з сучасними смартфонами, надаючи практично безмежні можливості. Вона ідеально підходить для систем моніторингу та охорони майна, а також для побудови нейронних мереж для розпізнавання зображень.
Малинова камера від ArduCam
Модуль B0240 забезпечує зв'язок з мінікомп'ютерами Raspberry Pi та Nvidia Jetson Nano. Комплект включає 6-міліметровий об'єктив CS-Mount та 300-міліметровий 15-контактний стрічковий кабель для підключення до плат розробки.
Камера Raspberry ArduCam B0240 працює лише у видимому діапазоні світла.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Модуль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | CSI - Raspberry Pi |
| Камера — ІЧ-фільтр | Да |
| Камера — матриця | IMX477 |
| Роздільна здатність | 12,3 Мп |
| Формат камери | 1/2.3 '' |
| Фотоапарат — об'єктив | Кріплення CS |
| Вага паковання | 0,081 кг |
| Висота паковання | 6 см |
| глибина паковання | 4 см |
| Ширина паковання | 4,2 см |
- Ціна: 5 900 ₴





