
Adafruit QT Py ESP32 Pico - WiFi модуль з роз'ємом STEMMA QT / Qwiic - 8 МБ флеш-пам'яті - Adafruit 5395
2 148 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1501821767
Опис продукту: Adafruit QT Py ESP32 Pico - WiFi модуль з роз'ємом STEMMA QT / Qwiic - 8 МБ флеш-пам'яті - Adafruit 5395
Малий модуль AdafruitQT Pyоснащений двоядерною системою ESP32Піко, з тактовою частотою 240 МГц. Він має8 Мбпам'ятьСпалахі2 МБ ПСОЗПЗабезпечує бездротовий зв'язок через WiFi 2.4 GHz 802.11b/g/n та Bluetooth v4.2 / Bluetooth LE. Модуль має роз'ємUSB типу C, що використовується для живлення та зв'язку через вбудований UART-перетворювач CH9102F. Плата також містить роз'єм STEMMA QT, а також кнопки скидання та завантаження і світлодіод NeoPixel. Форма та розпіновка сумісні з модулями Seeed Xiao. Доступні інтерфейси зв'язку включають АЦП, ЦАП, ШІМ, I2C, UART, SPI, I2S, роз'єми для ємнісних кнопок та GPIO. Програмування може виконуватися в середовищі Arduino або ESP IDF.
Adafruit QT Py ESP32 Pico - WiFi модуль з роз'ємом STEMMA QT / Qwiic - 8 МБ флеш-пам'яті - Adafruit 5395.
Форма та розпіновка відповідають модулям Seeed Xiao.
Основні характеристики ESP32 Pico
- Двоядерний процесор Xtensa LX6- з тактовою частотою до 240 МГц забезпечує безперебійну роботу навіть у найвимогливіших програмах.
- Вбудована флеш-пам'ять- версія PICO-V3-02 містить 8 МБ флеш-пам'яті для зберігання програм та 2 МБ PSRAM.
- Бездротовий зв'язок- Модуль WiFi 2,4 ГГц 802.11b/g/n та Bluetooth v4.2 / Bluetooth LE значно розширюють можливості розроблених пристроїв.
- Багатий набір інтерфейсів- включаючи GPIO, UART, SPI, I2C, I2S, ШІМ, АЦП, ЦАП, TWAI, хост SD/SDIO/MMC, драйвер ШІМ-двигуна.
- Низьке енергоспоживання- до 5 мкА в режимі глибокого сну та до 68 мА в режимі сну модему (модуль WiFi / Bluetooth вимкнено).
Доступні розпіновки QT Py ESP32 Pico
Окрім 14 контактів у формі замкнутих отворів, плата має додаткові контакти та роз'єми як для живлення, так і для зв'язку:
- USB типу C- основне джерело живлення системи з напругою 5 В та зв'язком USB 2.0 через вбудований перетворювач CH9102F.
- З'єднувач STEMMA QT- роз'єм з інтерфейсом I2C, популярний у пристроях Adafruit, що дозволяє підключатися до датчиків та інших пристроїв без необхідності паяння.
- Контакти GND та VBAT- розташований на нижній стороні плати, що дозволяє живити пристрій від батареї напругою від 3 В до 6 В
Модуль Adafruit Qt Py ESP32 Pico також має такі характеристики:
- Кнопка скидання- використовується для скидання системи ESP32
- Кнопка завантаження- дозволяє перейти в режим завантажувача. Також може використовуватися як стандартна кнопка GPIO.
- RGB-діод NeoPixel- RGB-діод на базі мікросхеми WS2811. Виробник підготував спеціальний...
Доступні виводи модуля QT Py ESP32 Pico.
Елементи, що входять до комплекту.
Технічні характеристики модуля
- Вбудований чіп: ESP32-PICO-V3-02
- Процесор: двоядерний Tensilica, тактова частота 240 МГц
- Флеш-пам'ять: 8 МБ
- Пам'ять PSRAM: 2 МБ
- Бездротовий зв'язок:
- Wi-Fi: 2,4 ГГц 802.11b/g/n
- Bluetooth: версії 4.2 та Bluetooth LE
- Вбудований перетворювач UART/USB: CH9102F
- З'єднувач STEMMA QT
- Блок живлення:
- USB типу C – 5 В
- Контакти батареї - від 3 В до 6 В
- Доступні інтерфейси: I2C, SPI, UART, ШІМ, АЦП/ЦАП, GPIO, I2S
- Кнопки: Завантаження та Скидання
- Вбудований RGB-діод Neopixel
- Розміри: 20,8 x 17,8 мм
Вміст набору
- 1x Adafruit QT Py ESP32 Pico - WiFi модуль з роз'ємом STEMMA QT / Qwiic - 8 МБ флеш-пам'яті - Adafruit 5395
- 1x 16-контактна роз'ємна колодка із золотими контактами, крок 2,54 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Модуль |
| Користувальницькі характеристики | |
| UC - Bluetooth | Да |
| UC — ОЗП (оперативна пам'ять) | 2 МБ |
| UC — Флешпам'ять | 8 МБ |
| UC — ШІМ-канали | 11 |
| UC — інтерфейс UART | Да |
| UC — перетворювач змінного струму | 12-бітний |
| UC — USB-інтерфейс | USB-C |
| UC — Кількість ядер | 2. Двоядерний |
| UC-інтерфейс SPI | Да |
| UC – ядро | Тенсилика |
| Інтерфейс UC — I2C | Да |
| Конвертер UC - CA | Да |
| Модуль UC - WiFi | Да |
| Вага паковання | 0,005 кг |
| Висота паковання | 8 см |
| глибина паковання | 4 см |
| Ширина паковання | 5 см |
- Ціна: 2 148 ₴



