
Raspberry Pi 27W USB-C Power Supply - офіційний USB C блок живлення 5.1V / 5A для Raspberry Pi 5 - чорний
1 328 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2367612194
Опис продукту: блок живлення Raspberry Pi 27 Вт USB-C – офіційний блок живлення 5,1 В/5 А USB C для Raspberry Pi 5 – чорний
Офіційний блок живлення Raspberry Pi із входомUSB типу CiТехнологія подачі живлення (PD)про владу27 ВтМоже забезпечити максимальну вихідну потужність5 Апід напругою5 В, що дозволяє живити Raspberry Pi 5 та додаткові, більш вимогливі аксесуари. Крім того, блок живлення Raspberry Pi PD пропонує3A при 9V, 2.25A при 12V та 1.8A при 15Vдля пристроїв, що підтримують технологію Power Delivery, що робить його універсальним та придатним для різноманітних застосувань, не лише для Raspberry Pi. Блок живлення доступний чорного кольору та має вилку ЄС.
USB-порти на Raspberry Pi 5 за замовчуванням обмежені до 600 мА, після використання блоку живлення з функцією PD це обмеження знімається, і вихідний струм збільшується до 1,6 А.
Оригінальний блок живлення гарантує безпечну роботу мінікомп'ютера Raspberry Pi 5 з використанням його повних можливостей.
Технічні характеристики живлення Raspberry Pi
- Вхідне живлення: від 100 В до 240 В змінного струму
- Вихідна потужність:
- 5А / 5В
- 3А / 9В
- 2,25 А / 12 В
- 1,8 А / 15 В
- Роз'єм: USB Type-C
- Колір: чорний
- Вилка: ЄС
- Діаметр дроту: 18 AWG
- Довжина кабелю: 1,2 м
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Блок живлення — Вилка | USB Type-C |
| Номінальна потужність | 27 Вт |
| Номінальна вихідна напруга | 15,0 В |
| Поточна ефективність | 1.8 А |
| Тип джерела живлення | плагін |
| Вага паковання | 0,16 кг |
| Висота паковання | 9,5 см |
| глибина паковання | 5,5 см |
| Ширина паковання | 9 см |
- Ціна: 1 328 ₴



