
WiFi Bee ESP8266 - модуль WiFi від DFobot розміром з Xbee
673 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1159482938
Опис продукту: WiFi Bee ESP8266 - модуль WiFi DFobot розміру Xbee
Невелика плата WiFi 2,4 ГГц стандарту IEEE802.11b/g/n на базі мікросхеми ESP8266 з розпіновкою, сумісною з X-Bee. Зв'язок здійснюється через послідовний інтерфейс UART та має можливості шифрування. Працює від напруги 3,3 В.
Пристрій має кнопку СКИДАННЯ та вбудований перемикач, який дозволяє змінювати режим роботи:
- ЧЕРЕВИК- зміна програмного забезпечення
- UART- зв'язок через послідовний інтерфейс
Щоб запустити систему, підключіть її до плати з роз'ємом Xbee, наприклад, до Arduino Shield.
Специфікації
- Напруга живлення: 3,3 В
- Вбудований протокол TCP/IP
- Вбудований 32-бітний процесор
- Шифрування:
- WPA
- WPA2
- WPA2-PSK
- Інтерфейс UART: RX, TX
- Стандарт Wi-Fi: IEEE 802.11 b/g/n
- Робоча частота: 2,4 ГГц
WiFi Bee ESP8266 - модуль WiFi від DFobot розміром з Xbee
Ми пропонуємо унікальне обладнання від відомої компанії DFRobot – WiFi модуль з розпіновкою, сумісною з X-Bee. Весь пристрій працює на 32-бітному процесорі, що забезпечує безперебійну та стабільну роботу пристрою.
Пристрій має спеціальну кнопку, яка дозволяє легко змінювати режими роботи між «BOOT» для зміни програмного забезпечення та UART для стандартного зв'язку через послідовний інтерфейс UART.
WiFi-модуль DFobot, сумісний з Xbee
Пристрій працює від джерела живлення 3,3 В та використовує стандарт Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n на частоті 2,4 ГГц. Завдяки реалізованим рішенням модуль підтримує шифрування WPA, WPA2 та WPA2-PSK.
У нашій пропозиції ви знайдете більше модулів та розширень, сумісних з такими пристроями, як Arduino Uno, Arduino Leonardo та Arduino Mega.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Модуль |
| Користувальницькі характеристики | |
| UC — Мікроконтролер | ESP-8266 |
| UC — інтерфейс UART | Да |
| UC — Кількість ядер | 1. Одноядерний |
| UC-інтерфейс SPI | Да |
| Вихідна напруга | 3,3 В |
| Вихідна напруга від | 3,3 В |
| Інтерфейс UC — I2C | Да |
| Напруга живлення від | 3,3 В |
| Номінальна вихідна напруга | 3,3 В |
| Подавайте напругу на | 3,3 В |
| Вага паковання | 0,008 кг |
| Висота паковання | 2,5 см |
| глибина паковання | 6,1 см |
| Ширина паковання | 5,6 см |
- Ціна: 673 ₴


