
Блок живлення Raspberry Pi 27W USB-C - Офіційний блок живлення 5.1V/5A USB-C для Raspberry Pi 5 - Білий
1 328 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4195997108
Опис продукту: Блок живлення Raspberry Pi 27 Вт USB-C – офіційний адаптер живлення 5,1 В/5 А USB-C для Raspberry Pi 5 – білий
Офіційний блок живлення Raspberry PiUSB типу C з функцією живлення Power Delivery (PD)з ефективністю 27 Вт. Максимальна ефективність струму становить5 Апід напругою5 В, що дозволяє йому живити Raspberry Pi 5 разом із більш вимогливими аксесуарами. Блок живлення Raspberry Pi PD також забезпечує3A при 9V, 2.25A при 12V та 1.8A при 15Vдля пристроїв, сумісних з Power Delivery, що робить його придатним для багатьох застосувань, не лише для живлення Raspberry Pi. Блок живлення Raspberry Pi білого кольору з вилкою ЄС.
USB-порти на Raspberry Pi 5 за замовчуванням обмежені до 600 мА, після використання блоку живлення з функцією PD це обмеження знімається, і вихідний струм збільшується до 1,6 А.
Оригінальний блок живлення гарантує безпечну роботу мінікомп'ютера Raspberry Pi 5 з використанням його повних можливостей.
Технічні характеристики живлення Raspberry Pi
- Вхідне живлення: від 100 В до 240 В змінного струму
- Вихідна потужність:
- 5А / 5В
- 3А / 9В
- 2,25 А / 12 В
- 1,8 А / 15 В
- Роз'єм: USB Type-C
- Колір: білий
- Вилка: ЄС
- Діаметр дроту: 18 AWG
- Довжина кабелю 1,2 м
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Блок живлення — Вилка | USB Type-C |
| Номінальна потужність | 27 Вт |
| Номінальна вихідна напруга | 15,0 В |
| Поточна ефективність | 5 А |
| Тип джерела живлення | плагін |
| Вага паковання | 0,16 кг |
| Висота паковання | 10 см |
| глибина паковання | 5,5 см |
| Ширина паковання | 9 см |
- Ціна: 1 328 ₴



