
4-значний 7-сегментний дисплей Модуль цифрового годинника - червоний I2C - M5Stack U146
748 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3674784616
Опис продукту: Модуль 4-розрядного 7-сегментного індикатора UNIT-Digi-Clock - червоний I2C - M5Stack U146
МодульUNIT-Digi-Clockдисплей7-сегментнийкомпаніїM5StackДозволяє відображати чотири цифри, включаючи двокрапку та деякі літери. Діагональ його дисплея становить2,1 дюймаЗавдяки невеликому розміру, робота з модулем не повинна створювати жодних труднощів. Користувачеві не потрібно нічого паяти самостійно; дисплей вже підключений до плати. Модуль оснащений контролером дисплея.TM1637і макетSTM32F030відповідає за зв'язок I2C. Адресу I2C можна змінити за допомогою 4-бітного DIP-перемикача. Цифри підсвічуються червоними світлодіодами з 8 рівнями яскравості. Модуль живиться від5 ВКомплект включає 4-контактний кабель.
Модуль оснащений 4 монтажними отворами.
Комплект включає модуль дисплея та 4-контактний кабель.
Основні особливості продукту
- Модуль на базі STM32F030
- Оснащений драйвером дисплея TM1637
- Інтерфейс зв'язку I2C
- 7-сегментний, 4-розрядний дисплей
- Цифри підсвічуються червоними світлодіодами
- Сумісний з Arduino
Входить до комплекту
- Модуль відображення блоку цифрового годинника
- 4-контактний кабель
Відображення програми
- Відображення годинника
- Відображення даних
- Секундомір
Продукт не вимагає від користувача самостійного паяння, дисплей вже підключений до плати.
7-сегментний дисплейний модуль UNIT-Digi-Clock від M5Stack, який може відображати чотири цифри з двокрапкою та деякими літерами.
Технічні характеристики
- Мікроконтролер: STM32F030
- Драйвер дисплея: TM1637
- Кількість цифр: 4
- Кількість сегментів: 7
- Колір підсвічування: червоний
- Рівні яскравості: 8
- Інтерфейс: I2C
- Адреса I2C: 0x30
- Джерело живлення: 5 В
- Монтажні отвори: 4 (3 x 4 мм)
- Розміри: 50 x 31 x 14 мм
- Вага нетто: 12,5 г
- Вага брутто: 17,8 г
- Упаковка: поліетиленовий пакет
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Модуль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розділений екран | 4 цифри |
| Сенсорний екран | Немає |
| Екран — діагональ | 2,1" |
| Екран — інтерфейс | I2C |
| Екранний тип | сегментований світлодіод |
| Вага паковання | 0,018 кг |
| Висота паковання | 9,5 см |
| глибина паковання | 1,5 см |
| Ширина паковання | 9 см |
- Ціна: 748 ₴



