
Чохол для кріплення монітора Raspberry Pi 5 Vesa v2 - чорний
995 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3673982208
Опис продукту: Корпус для кріплення монітора Raspberry Pi 5 Vesa v2 - чорний
Корпус мінікомп'ютера Raspberry Pi 5 виготовлений з чорного акрилу товщиною 3 мм. Він сумісний з VESA, що дозволяє кріпити його на задній панелі телевізора або монітора. Монтажні отвори розташовані на відстані100 x 100 ммабо75 х 75 мм.Він складається з основи, чотирьох окремих бічних панелей із сумісними отворами, верхньої кришки та монтажних елементів. Корпус захищає модуль від випадкових пошкоджень або коротких замикань, що робить його практичним та безпечним рішенням для користувачів Raspberry Pi 5.
Корпус Raspberry Pi 5 - додаткова інформація
Корпус має численні вентиляційні отвори, які ефективно розсіюють тепло, допомагаючи підтримувати належну робочу температуру. Це запобігає перегріву пристрою.
Вміст набору
- База
- 4 бічні стінки
- Верхня кришка
- Монтажні елементи
- 4 нековзні ніжки
Специфікації корпусу
- Колір: чорний
- Стандарт VESA:
- 100 х 100 мм
- 75 x 75 мм
- Матеріал: акрил товщиною 3 мм
- Розміри: 110 x 110 x 33 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Тип | Корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жильє-VESA | Да |
| Жильє — Вентилятор | Да |
| Жильє-модуль | Пи 5 |
| Вага паковання | 0,135 кг |
| Висота паковання | 15 см |
| глибина паковання | 2 см |
| Ширина паковання | 15 см |
- Ціна: 995 ₴




