
NanoPi R4S - RK3399 двоядерний 2 ГГц + чотириядерний 1,5 ГГц + 4 ГБ оперативної пам'яті з корпусом
7 998 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3872229926
Опис продукту: NanoPi R4S - RK3399 двоядерний 2 ГГц + чотириядерний 1,5 ГГц + 4 ГБ оперативної пам'яті з корпусом
Удосконалений міні-комп’ютер NanoPi R4S від FriendlyElec вклз металевим корпусом, який, крім захисної функції, виконує також функцію тепловідводу. Цей компактний, але потужний модуль має компонування RockchipRK3399(двоядерний Cortex-A72 і чотирьохядерний Cortex-A53), що забезпечує виняткову продуктивність. Оснащений портамиГігабітний Ethernet, USB 3.0, забезпечує чудову гнучкість у розширенні та налаштуванні відповідно до ваших потреб. Ідеально підходить для розробників, любителів і всіх, хто хоче створювати чи розвивати свої проекти IoT. Плитка також єкнопка та світлодіодисигналізуючи про статус її роботи.
NanoPi R4S - RK3399 Dual-Core 2 GHz + Quad-Core 1,5 GHz + 4 GB RAM with case.
NanoPi R4S має два порти Gigabit Ethernet.
Основні характеристики NanoPi R4S
- Потужний процесор RK3399- оснащений шестиядерним процесором (двоядерний Cortex-A72 і чотирьохядерний Cortex-A53), що забезпечує чудову продуктивність
- 4 ГБ оперативної пам'яті- Доступний з 4 ГБ оперативної пам'яті LPDDR4 для швидкої та плавної роботи
- Мережеві роз'єми - має два гігабітні Ethernet-порти для швидкого та надійного доступу до мережі
- Зберігання даних- підтримує слот для карт microSD
- Підтримка операційних систем- підтримка операційних систем, таких як Ubuntu та Debian
- Компактні розміри- ідеально підходить для проектів, що потребують високої обчислювальної потужності в невеликому просторі
Технічні характеристики NanoPi R4S
- Процесор: Rockchip RK3399
- Архітектура: двоядерний Cortex-A72 2 ГГц + чотириядерний Cortex-A53 1,5 ГГц
- Оперативна пам'ять: 4 ГБ LPDDR4
- Графічний процесор: Mali-T864 (підтримує OpenGL ES1.1/2.0/3.0/3.1, OpenCL, DX11 та AFBC)
- VPU: декодування 4K VP9 та 4K 10-біт H265/H264 60 кадрів/с
- Система керування живленням: RK808-D
- Слот для карти пам'яті MicroSD: так
- Ethernet: так, 2 гігабітних Ethernet
- USB: так, 2x USB 3.0
- Кнопки: так, 1 програмована кнопка, 1 кнопка МАСКИ
- Світлодіоди: так, 1x PWR, 1x STAT, 1x LAN, 1x WAN
- Порт RTC: так, 2-контактний
- Порт вентилятора: так, 5 В
- Живлення: 5 В/3 А, через USB C
- Підтримуване програмне забезпечення: FriendlyWrt 21.02, FriendlyWrt 22.03, FriendlyCore Focal Lite, Debian 10 Desktop, Debian 11 Desktop
- Робоча температура: від -20°C до 70°C
- Розміри з корпусом: 66 x 66 мм
- Вага без корпусу: 40,9 г
- Вага з корпусом: 310 г
Вміст набору
- NanoPi R4S - RK3399 двоядерний 2 ГГц + чотириядерний 1,5 ГГц + 4 ГБ оперативної пам'яті з корпусом - 1 шт.
Виріб має металевий корпус, який, окрім захисної функції, також виконує роль радіатора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Focal |
| Користувальницькі характеристики | |
| UC - HDMI-порт | Немає |
| UC - microSD | Да |
| UC — РК-інтерфейс | Немає |
| UC — Інтерфейс камери | Немає |
| UC — Мікроконтролер | РК3399 |
| UC — ОЗП (оперативна пам'ять) | 4ГБ |
| UC — Роз'єм живлення | USB Type-C |
| UC - Система Windows | Да |
| UC — інтерфейс UART | Немає |
| UC - система Android | Немає |
| UC - система Linux | Да |
| UC — Ethernet | Да |
| UC — USB-інтерфейс | 2 порти USB А + USB С |
| UC — Кількість ядер | 6. Шестиядерний сердечник |
| UC-інтерфейс SPI | Немає |
| UC — Сроки | 1,5 + 2,0 ГГц |
| Інтерфейс UC — I2C | Немає |
| Вага паковання | 0,296 кг |
| Висота паковання | 9 см |
| глибина паковання | 4,3 см |
| Ширина паковання | 9,7 см |
- Ціна: 7 998 ₴






