
RP2040-LCD-0.96 - плата з мікроконтролером RP2040 та IPS LCD дисплеєм - Waveshare 20330
995 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 475884275
Опис продукту: RP2040-LCD-0.96 - плата з мікроконтролером RP2040 та IPS LCD дисплеєм - Waveshare 20330
Плата Waveshare, оснащена мікроконтролеромМалина RP2040, який також є в Raspberry Pi Pico. RP2040-LCD-0.96 має два ядраARM Cortex-M0+з тактовою частотою до 133 МГц,264 КБвбудована пам'ять SRAM та2 МБФлеш-пам'ять. Модуль також має кольоровий дисплейРК-дисплей IPSдіагональ0,96 дюймата роздільна здатність160 x 80 пікселівПлатформа підтримує популярні мови програмування, такі як MicroPython, CircuitPython та C/C++. Програми можна завантажувати в пам'ять через інтерфейс USB Type-C.
RP2040-LCD-0.96 - плата з мікроконтролером RP2040 та IPS LCD дисплеєм - Waveshare 20330.
Характеристики плати RP2040-LCD-0.96
- Оснащений власною мікроконтролерною системою RP2040, розробленою у Великій Британії
- Двоядерний процесор Arm Cortex M0+
- 0,96-дюймовий кольоровий IPS-РК-дисплей з роздільною здатністю 160 x 80 пікселів та 65 тисячами кольорів
- Роз'єм для заряджання/розряджання літієвих акумуляторів - підходить для мобільних пристроїв
- Вбудований чіп TPS63000 DC-DC, високоефективний чіп понижувально-підвищувального струму DC-DC, перемикач струму 1,8 А
- USB 1.1 з підтримкою пристроїв та хостів
- Програмування перетягуванням за допомогою USB-накопичувача
- 26 багатофункціональних контактів GPIO, сумісних з розпіновками Raspberry Pi Pico
- Інтерфейси: 2x SPI, 2x I2C, 2x UART, 3x 12-бітний АЦП, 16x ШІМ
- Вбудований датчик температури
- 8 програмованих портів вводу/виводу (PIO) для підтримки користувацьких периферійних пристроїв
Розташування елементів на дошці
- Роз'єм USB Type-C
- кнопка BOOT
- Кнопка скидання
- 0,96-дюймовий IPS РК-дисплей, 160 x 80 пікселів, 65 тисяч кольорів
- Роз'єм батареї MX1.25 для літієвої батареї 3.7V дозволяє одночасно заряджати батарею та живити плату
- TPS63000 - високоефективна схема підвищення/зниження постійного струму
- ETA6096 - Високопродуктивний менеджер заряджання літієвих акумуляторів
- Двоядерний процесор RP2040, робоча частота до 133 МГц
- W25Q16JVUXIQ - 2 МБ флеш-пам'яті NOR
- Налагодження пінів
- Розпіновки, сумісні з Raspberry Pi Pico
Розташування компонентів на платі.
Опис розпіновки.
Опис розпіновки
- Червоний - контакти живлення
- Чорний - заземлені штифти
- Фіолетовий - контакти інтерфейсу зв'язку UART
- Світло-зелений - контакти GPIO, PIO та PWM
- Темно-зелений - виводи АЦП
- Рожевий - контакти інтерфейсу SPI
- Помаранчевий - налагоджувальні піни
- Рожевий - контакти керування системою
- Синій - контакти інтерфейсу I2C
Технічні характеристики плати від Waveshare
- Чіп: Raspberry Pi RP2040
- Ядро: ARM Cortex-M0+ двоядерний 133 МГц
- SRAM-пам'ять: 264 кБ
- Вбудована флеш-пам'ять: 2 МБ
- Піни: 26 багатофункціональних GPIO-пінок
- Інтерфейси: 2x SPI, 2x I2C, 2x UART, 3x 12-бітний АЦП, 16x ШІМ
- Дисплей: РК-дисплей IPS
- Діагональ: 0,96 дюйма
- Роздільна здатність: 160 x 80 пікселів
- Кольори дисплея: 65 тисяч кольорів
- Середовище розробки: Raspberry Pi C/C++ SDK або MicroPython
- Роз'єм живлення: USB Type C
- Розміри пластини: 51 x 21 мм
- Розміри дисплея: 28 x 13,5 мм
Плата також має IPS LCD-дисплей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Модуль |
| Користувальницькі характеристики | |
| UC — Мікроконтролер | РП2040 |
| UC — перетворювач змінного струму | 12-бітний |
| UC — USB-інтерфейс | USB-C |
| UC — Кількість ядер | 2. Двоядерний |
| UC – ядро | ARM Кортекс-М0+ |
| UC — Сроки | 133 МГц |
| Розділений екран | 160 x 80 пікселів |
| Екран — діагональ | 0,96 |
| Екранний тип | РК-матриця IPS |
| Вага паковання | 0,011 кг |
| Висота паковання | 7 см |
| глибина паковання | 2,4 см |
| Ширина паковання | 5 см |
- Ціна: 995 ₴




