
RP2040-One - 4 МБ флеш-пам'яті - плата мікроконтролера RP2040 - Waveshare 22809
648 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3632868305
Опис продукту: RP2040-One - 4 МБ флеш-пам'яті - плата з мікроконтролером RP2040 - Waveshare 22809
Модуль Waveshare з мікроконтролеромМалина RP2040, який також використовується в популярному Raspberry Pi Pico. RP2040-One має двоядерний процесорARM Cortex-M0+з тактовою частотою до 133 МГц, плата також оснащена264 КБвбудована SRAM та 4 МБ флеш-пам'яті. RP2040-One призначений для паяння безпосередньо на несучі плати. Він також має інтерфейс USB Type-A, який дозволяє підключити модуль до роз'єму комп'ютера для реалізації програми.
RP2040-One - 4 МБ флеш-пам'яті - плата з мікроконтролером RP2040 - Waveshare 22809.
RP2040-One з мікроконтролером від Raspberry Pi Foundation.
Особливості RP2040-One
- Вбудований мікроконтролер RP2040, розроблений Raspberry Pi у Великій Британії
- Двоядерний процесор ARM Cortex M0+ з тактовою частотою до 133 МГц
- 264 кБ SRAM та 4 МБ вбудованої флеш-пам'яті
- Призначений для паяння безпосередньо до несучих плат
- Інтерфейс USB 1.1 з підтримкою пристроїв та хостів
- Програмування перетягуванням за допомогою USB-накопичувача
- 29 багатофункціональних контактів GPIO
- 2x SPI, 2x I2C, 2x UART, 4x 12-бітний АЦП, 16x ШІМ
- Програмовано за допомогою C/C++ та MicroPython
Виробник також підготував детальний посібник, який значно полегшує роботу з модулем.
Розташування елементів
- Порт USB A
- RT9013-33GB - надшвидкий LDO 500 мА
- RGB-діод WS2812
- Кнопка BOOT (натисніть її під час скидання, щоб увійти в режим завантаження)
- W25Q32JVSSIQ - 4 МБ NOR-флеш-пам'яті
- Кнопка скидання
- Двоядерний процесор RP2040, тактова частота до 133 МГц
- Розпіновка RP2040
Розташування елементів.
Модуль оснащений 26 контактами GPIO.
Технічні характеристики RP2040-One
- Чіп: Raspberry Pi RP2040
- Ядро: ARM Cortex-M0+ двоядерний 133 МГц
- SRAM-пам'ять: 264 кБ
- Вбудована флеш-пам'ять: 4 МБ
- Піни: 29 багатофункціональних GPIO-пінок
- Інтерфейси: 2x SPI, 2x I2C, 2x UART, 4x 12-бітний АЦП, 16x ШІМ
- Середовище розробки: Raspberry Pi C/C++ SDK або MicroPython
- Інтерфейс: USB типу A
- Розміри пластини: 51 x 21 мм
- Розміри модуля (без USB-роз'єму): 25,5 x 18 мм
- Загальні розміри модуля: 35,5 x 18 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Модуль |
| Користувальницькі характеристики | |
| UC — Мікроконтролер | РП2040 |
| UC — Флешпам'ять | 4 МБ |
| UC — Кількість ядер | 2. Двоядерний |
| UC – ядро | ARM Кортекс-М0+ |
| UC — Сроки | 133 МГц |
| Вага паковання | 0,004 кг |
| Висота паковання | 9 см |
| глибина паковання | 0,5 см |
| Ширина паковання | 7 см |
- Ціна: 648 ₴



