
TB6612 Motor Shield - драйвер 4 двигунів постійного струму - 12 В/1,2 А - щит для Arduino
2 228 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1978804528
Опис продукту: TB6612 Motor Shield - драйвер 4 двигунів постійного струму - 12 В / 1,2 А - щит для Arduino
Модуль дозволяє контролюватичотиридвигуни постійного струму (DC),двакрокові двигуни або два сервоприводи з використанням комплектів Arduino. Система дозволяє регулювати напрямок і швидкість обертання двигунів залежно від споживання струмудо 1,2 А(3 А короткочасного струму) на канал та напругу живленнядо 12 В. Він взаємодіє через інтерфейс I2C, використовуючи лише дві лінії Arduino.
Блок живлення захисного екрану двигуна TB6612
Щоб уникнути пошкодження порту комп'ютера та модуля Arduino через відносно високе споживання струму двигунами, лінія живлення USB відокремлена від джерела живлення самих двигунів. Виробник рекомендує підключати зовнішнє джерело живлення. Для цієї мети можна використовувати джерело живлення постійного струму або будь-яку батарею. Користувач також може окремо живити модуль Arduino та щит двигуна. На платі передбачена перемичка для відокремлення живлення логічної секції від двигунів.
Технічні характеристики контролера Arduino
- Напруга живлення:5 від В до 12 В
- Драйвер: 2 xTB6612
- Максимальний струм на канал: 1,2 А (до 3 А короткочасно)
- Кількість підтримуваних двигунів:
- 4 двигуни постійного струму
- 2 крокові двигуни
- 2 роз'єми для сервоприводів
- Кнопка скидання
- Поле прототипу
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Кількість каналів | 4 |
| Напруга живлення від | 5,0 В |
| Подавайте напругу на | 12,0 В |
| Поточна ефективність | 1.2 А |
| Вага паковання | 0,026 кг |
| Висота паковання | 2 см |
| глибина паковання | 11 см |
| Ширина паковання | 10 см |
- Ціна: 2 228 ₴



