
Модуль з кріпленням M12, об'єктив IMX219 8 Мп - для камери Raspberry Pi V2 - ArduCam B0184
1 663 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2507071661
Опис продукту: Модуль з кріпленням M12, об'єктив IMX219 8 Мп - для камери Raspberry Pi V2 - ArduCam B0184
Модуль ArduCam з об'єктивомo низький рівень спотвореньрозроблений для камери Raspberry Pi V2. Він оснащений сенсоромIMX219з матрицею8 Мпі формат1/4 дюймаКамера має поле зору, що дорівнює70°Модуль дозволяє використовувати різні об'єктиви з кріпленнямМ12.
Відео, яке показує, як підключити камеру до мінікомп'ютера.
Технічні характеристики модуля об'єктива M12
- Сумісний з: Камера Raspberry Pi V2
- Сенсор: Sony IMX219
- Матриця: 8 Мп
- Формат: 1/4 дюйма
- Фокусна відстань: 2,8 мм
- Діафрагма: 2.8
- Кут огляду: 75°
- Формат даних: RAW8 / RAW10
- Роздільна здатність запису:
- 8 Мп / 30 кадрів/с
- 1080p / 60 кадрів/с
- 720p / 180 кадрів/с
- ІЧ: вбудований ІЧ-фільтр
- Кріплення об'єктива: M12
Модуль з кріпленням M12, об'єктив IMX219 8 Мп - для камери Raspberry Pi V2 - ArduCam B0184
Практичний модуль об'єктива ArduCam B0184 з кріпленням M12 призначений для використання з камерами Raspberry Pi V2. Ця модель оснащена 8-мегапіксельним сенсором, який дозволяє отримувати зображення дуже високої якості.
Модуль дозволяє підключати камеру Raspberry Pi до об'єктивів, оснащених кріпленням M12. Він також має вбудований інфрачервоний фільтр для зменшення впливу ІЧ-випромінювання на камеру та об'єктиви.
Raspberry Pi з камерою - ідеальне поєднання
Raspberry Pi та камера – це дует, який дозволить вам реалізувати багато цікавих електронних проектів. Використовуючи цю комбінацію, ви можете створити власні системи моніторингу, відеоспостереження та автоматизації будівель, а також роботів із можливостями запису зображення та дрони FPV.
Наша пропозиція включає величезний вибір камер Raspberry Pi, модулів об'єктивів та змінних об'єктивів, а також багато корисних аксесуарів, таких як корпуси для камер та монтажні кронштейни.
Модуль з кріпленням M12, об'єктивом IMX219 8Mpx - для камери Raspberry Pi V2 - ArduCam B0184.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Модуль |
| Виробник | Sony |
| Користувальницькі характеристики | |
| Камера — ІЧ-фільтр | Да |
| Камера — матриця | IMX219 |
| Роздільна здатність | 8 Мп |
| Формат камери | 1/4 '' |
| Фотоапарат — об'єктив | Кріплення CS/M12 |
| Вага паковання | 0,009 кг |
| Висота паковання | 5,4 см |
| глибина паковання | 1,8 см |
| Ширина паковання | 4,4 см |
- Ціна: 1 663 ₴


