
Feather RP2350 - плата з мікроконтролером RP2350 та роз'ємом HSTX - Adafruit 6000
1 494 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 742638062
Опис продукту: Feather RP2350 - плата з мікроконтролером RP2350 та роз'ємом HSTX - Adafruit 6000
Feather RP2350 HSTX від Adafruit – це платаз мікроконтролером RP2350 від Raspberry Pi, пропонуючи величезні обчислювальні можливості в компактному форматі. Завдяки своїй підтримцідва ядра M33, 520 кБ SRAMі підтримкаCircuitPython, MicroPython, середовище розробки Arduino та C/C++, плата дозволяє розробляти передові програми з низьким енергоспоживанням. ІнноваційнаВихід HSTXдозволяє здійснювати диференціальну передачу даних (наприклад, DVI) без необхідності надмірного розгону. ІнтегрованийПорт USB Type-C, зарядний пристрій Li-Pol, підтримка налагодження SWD та RGB NeoPixel роблять Feather RP2350 ідеальним вибором для сучасних розробників електроніки.
Feather RP2350 - плата з мікроконтролером RP2350 та роз'ємом HSTX - Adafruit 6000.
Плата має вбудований роз'єм HSTX.
Основні характеристики Feather RP2350
- Сучасний мікроконтролер RP2350:два ядра ARM Cortex M33 з тактовою частотою 150 МГц з підтримкою FPU
- Підтримка мов програмування:CircuitPython, MicroPython, Arduino, C/C++
- 8 МБ SPI флеш-пам'яті:для користувацького коду та файлів
- 520 КБ SRAM:вдвічі більше, ніж у RP2040, ідеально підходить для застосувань, що потребують буферів
- Роз'єм HSTX:22 контакти, 4 диференціальні лінії для передачі відеосигналів або високошвидкісного зв'язку
- 24 ШІМ-канали:керування діодами, сервоприводами та двигунами
- 4 12-бітних АЦП:на один більше, ніж у Піко-2
- Роз'єм STEMMA QT:сумісний з Qwiic та Grove, забезпечує швидке підключення модулів I2C
- Зарядний пристрій Li-Po 200 mA+ зі світлодіодним індикатором заряджання: Під час використання неакумуляторних батарей зарядний пристрій можна вимкнути, розрізавши перемичку на задній панелі плати
- Вбудоване RGB-підсвічування NeoPixel:повнокольоровий RGB-діод для індикації стану
Контакти та роз'єми плати Feather RP2350
Плитка пропонує29 контактів GPIO, 21 з яких розташовані на стандартному роз'ємі Feather, а ще 8 — на роз'ємі HSTX. Кожен контакт має різноманітні альтернативні функції, включаючи ШІМ, UART, I2C та SPI.Аналогові входиA0-A3 використовують 12-бітні АЦП. Роз'ємSTEMMA QT(JST SH 4-контактний) забезпечує просту інтеграцію з датчиками I2C без необхідності паяння. ПортUSB типу Cвикористовується як для живлення, так і для програмування, іРоз'єм SWD (3-контактний JST SH)дозволяє налагодження. Також доступні виходи BAT, USB та 3,3 В з можливістю контролю стану батареї за допомогою резисторного дільника.
Схема розпіновки.
Плата з мікроконтролером RP2350.
Програмування та сумісність
Feather RP2350 підтримує широкий спектр середовищ розробки:офіційний MicroPython,Adafruit CircuitPythonза повної підтримки бібліотек,C/C++іArduino (неофіційна, але стабільна підтримка)Вбудований завантажувач UF2 дозволяє оновлювати прошивку, перетягуючи файли на USB-накопичувач без встановлення додаткового програмного забезпечення. Підтримка численних бібліотек і прикладів робить початок роботи з платою надзвичайно швидким і простим.
Технічні характеристики Feather RP2350 з HSTX
- Мікроконтролер: RP2350, двоядерний ARM Cortex M33, 150 МГц
- Оперативна пам'ять: 520 кБ + 8 кБ одноразового пароля
- Флеш-пам'ять: 8 МБ SPI QSPI
- GPIO: 29 (включаючи 4 АЦП)
- ШІМ: 24 канали
- АЦП: 4 x 12-бітний
- Зв'язок: 2x I2C, 2x SPI, 2x UART
- USB-порт: USB Type-C
- Джерело живлення: 3,3 В (стабілізатор 500 мА), JST-PH Li-Po
- Розміри: 50,8 x 22,8 x 7 мм
- Вага: 5 г
Вміст набору
- 1x Adafruit Feather RP2350 HSTX
- 2x роз'єм Goldpin 1x16-контактний
Роз'єм STEMMA QT на платі забезпечує просту інтеграцію з датчиками I2C без необхідності паяння.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| UC — Мікроконтролер | РП2350 |
| UC — ОЗП (оперативна пам'ять) | 520 кБ |
| UC — Флешпам'ять | 8 МБ |
| UC — Цифрові значки | 29 |
| UC — ШІМ-канали | 24 |
| UC — аналогові входи | 4 |
| UC — інтерфейс UART | Да |
| UC — USB-інтерфейс | USB-C |
| UC — Кількість ядер | 2. Двоядерний |
| UC-інтерфейс SPI | Да |
| UC – ядро | Кортекс М33 |
| UC — Сроки | 150 МГц |
| Інтерфейс UC — I2C | Да |
| Вага паковання | 0,007 кг |
| Висота паковання | 11,5 см |
| глибина паковання | 1 см |
| Ширина паковання | 7,5 см |
- Ціна: 1 494 ₴



