
IPS LCD резистивний сенсорний екран 3.5'' 480x320px - SPI - 65K RGB - для Raspberry Pi Pico - Waveshare 19907
2 228 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2387523839
Опис продукту: Резистивний РК-дисплеї IPS, сенсорний екран 3,5 дюйма, 480x320 пікселів, SPI, 65K RGB, для Raspberry Pi Pico, Waveshare 19907
Модуль дисплеяІПСВиготовлено компанією Waveshare, розроблено для роботи з платою Raspberry Pi Pico. Дисплей базується на системіILI9488з резистивним сенсорним контролеромXPT2046і спілкується через інтерфейсСПІДіагональ екрана становить3,5 дюйма, а його роздільна здатність дорівнює480 x 320 пікселівВона може відображати 65 000 кольорів з кольорової гами RGB. Розмір пікселя становить 0,153 x 0,153 мм. Плата також має слот для карт microSD.
3,5-дюймовий IPS-дисплей з роздільною здатністю 480 x 320 пікселів, розроблений для роботи з Raspberry Pi Pico.
Продукт, сумісний із Raspberry Pi Pico
Виробник надає інструкцію, яка містить інформацію про розташування контактів модуля та детальний посібник користувача. Ви також дізнаєтеся, як підключити дисплей.
Розпиновки модуля дисплея Pico
Модуль оснащений роз'ємом типу "мама", який можна підключити безпосередньо до плати Raspberry Pi Pico або за допомогою проводів. Контакти включають:
- VSYS - напруга живлення 5 В
- GND - системне заземлення
- GP5|SDIO_CLK - рядок синхронізації SDIO
- GP9|LCD_DC - РК-дані/командний рядок
- GP10|CLK - лінія тактової частоти SPI
- GP11|MOSI - вихід даних (головний вихід) ведомий вхід
- GP12|MISO - вхід даних (головний вхід) вихід підлеглого
- GP13|LCD_BL - Підсвічування РК-дисплея
- GP15|LCD_RST - Скидання налаштувань РК-дисплея
- GP16|TP_CS - Вибір розкладки сенсорного контролера
- GP17|RP_IRQ - контакт переривання сенсорного контролера
- GP18|SDIO_CMD - контакт SDIO CMD
- GP19|D0 - контакт SDIO D0
- GP20|D1 - контакт SDIO D1
- GP21|D2 - контакт SDIO D2
- GP22|SD_CS/D3 - висновок SDIO CS/D3
Технічні характеристики дисплея
- Робоча напруга: 5 В
- Інтерфейс: SPI
- Тип екрана: IPS
- Чіп: ILI9488
- Сенсорний контролер: XPT2046
- Сенсорний: резистивний
- Діагональ: 3,5 дюйма
- Роздільна здатність: 480 x 320 пікселів
- Розмір дисплея: 73,44 x 48,96 мм
- Розміри модуля: 86 x 57,20 мм
Вміст набору
- 3,5-дюймовий дисплей
- 4-кратна відстань
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Розділений екран | 480x320px |
| Сенсорний екран | Да |
| Екран — діагональ | 3,50 '' |
| Екран — інтерфейс | СПІ |
| Екранний тип | РК-матриця IPS |
| Вага паковання | 0,083 кг |
| Висота паковання | 10,6 см |
| глибина паковання | 3 см |
| Ширина паковання | 8 см |
- Ціна: 2 228 ₴






