Опис продукту: Arduino Nano R4 з роз'ємами - ABX00143
Arduino Nano R4 — це компактна плата, що належить до сімейства Arduino, заснована на тому ж мікроконтролері.Ренесас RA4M1такий самий, як Arduino Uno R4 Minima. Він поєднує в собі малий розмір з високою обчислювальною потужністю. Модуль має256 кБ флеш-пам'ятіі32 кБ оперативної пам'яті, а також14 цифрових контактів, 6 ШІМ-каналів та 8 аналогових контактівЗавдяки паяльним майданчикам, плата ідеально підходить для SMD-монтажу на спеціальних друкованих платах. Вона зберігаєповна сумісність з екосистемою Arduino, та наявність двох основних лінійI2C - 3,3 В (Qwiic) та 5 В- дозволяє зручно розширювати функції. У цій версії модуль бувзаводською комплектацією паяними роз'ємами, що полегшує негайне використання в прототипах.
Arduino Nano R4 з роз'ємами - ABX00143.
Вбудований роз'єм Qwiic полегшує інтеграцію з широким спектром датчиків та периферійних пристроїв.
Основні характеристики Arduino Nano R4
- Високопродуктивний мікроконтролер RA4M1256 кБ флеш-пам'яті, 32 кБ оперативної пам'яті, сумісний з UNO R4
- Компактний формат 43 x 17 ммідеально підходить для застосувань з обмеженим простором
- Паяні роз'єми: забезпечити швидке введення в експлуатацію на макетних платах
- Сумісність із сімейством Nanoоднакова відстань між контактами та функціональність
- Одностороння конструкція: спрощує автоматизоване поверхневе складання
- Роз'єм Qwiic: для швидкого підключення датчиків та аксесуарів
- Програмований RGB-діодвізуальна індикація робочого стану
Широкий спектр інтерфейсів та можливостей підключення в компактному форм-факторі
Nano R4 пропонує багатий набір інтерфейсів, включаючи14 цифрових контактів, 8 аналогових входів, 6 ШІМ-каналів, 1 UART, 1 SPIі2 I2C(5 В та 3,3 В - Qwiic). На платі також є роз'ємUSB типу C, лінійний стабілізатор напруги (VBAT), а також стандартний світлодіод та RGB-світлодіод.Розташування терморегуляторів та типи відповідають сімейству Nano, що забезпечує сумісність з існуючими аксесуарами. Живлення може подаватися через порт USB Type-C або зовнішнє джерело напруги в межахвід 6 В до 21 В, підключений до контакту VIN.
Практичне застосування
- Освіта та прототипування: швидкий старт без необхідності пайки, ідеально підходить для курсів і творчих проектів
- Вбудовані системи та автоматизація: компактність і надійність
- Домашня автоматизація: просте підключення датчиків і виконавчих механізмів
- Робототехніка та автоматизаціядля мініатюрних інтерактивних систем та пристроїв
- Власні апаратні платформиІнтеграція друкованої плати з використанням напівпрохідних контактів
Arduino Nano R4 ідеально підходить для інтеграції в компактні та обмежені в просторі системи.
Плата оснащена заводською паякою на роз'ємах.
Технічні характеристики Arduino Nano R4
- Мікроконтролер: Renesas R7FA4M1AB3CFM (RA4M1)
- Тактова частота: 48 МГц
- Пам'ять: 256 кБ флеш-пам'яті, 32 кБ оперативної пам'яті
- Сумісність контактів: сімейство Arduino Nano
- Інтерфейси: 1x UART, 1x SPI, 1x CAN, 2x I2C (5 В та 3,3 В)
- Входи/виходи: 14 цифрових, 8 аналогових, 6 ШІМ, 1 ЦАП
- Діоди: Користувацькі світлодіоди, RGB-світлодіоди
- Роз'єми: USB Type-C, Qwiic
- Робоча напруга: 5 В
- Діапазон напруги живлення: від 6 В до 21 В
- Розміри: 43 x 17 мм
Вміст набору
- 1x плата Arduino Nano R4 з припаяними роз'ємами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Модуль |
| Користувальницькі характеристики | |
| UC — Мікроконтролер | Ренесас RA4M1 |
| UC — ОЗП (оперативна пам'ять) | 32 кБ |
| UC — Флешпам'ять | 256 кБ |
| UC — Цифрові значки | 14 |
| UC — ШІМ-канали | 6 |
| UC — аналогові входи | 8 |
| UC — інтерфейс UART | Да |
| UC — USB-інтерфейс | USB-C |
| UC-інтерфейс SPI | Да |
| Інтерфейс UC — I2C | Да |
| Інтерфейс UC-CAN | Да |
| Напруга живлення від | 6,0 В |
| Подавайте напругу на | 21,0 В |
| Вага паковання | 0,017 кг |
| Висота паковання | 6,2 см |
| глибина паковання | 2,5 см |
| Ширина паковання | 8,2 см |
- Ціна: 1 501 ₴





