
Feather ESP32-S3 з TFT-дисплеєм - модуль WiFi, GPIO - 4 МБ флеш-пам'яті, 2 МБ PSRAM - сумісний з Arduino - Adafruit 5483
3 166 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 652461156
Опис продукту: Feather ESP32-S3 з TFT-дисплеєм - модуль WiFi, GPIO - 4 МБ флеш-пам'яті, 2 МБ PSRAM - сумісний з Arduino - Adafruit 5483
Модуль із сімейства Feather, оснащенийESP32-S3та 1,14-дюймовий TFT-дисплей з роздільною здатністю 240 x 135 пікселів. Він має4 МБ флеш-пам'ятіі2 МБ вбудована пам'ять PSRAMДвоядерна система Espressif з тактовою частотою240 МГц,був оснащений засобами зв'язкуWi-FiіНизьке енергоспоживання Bluetoothта має вбудований порт USB Type-C. Продукт використовується в проектах у сфері Інтернету речей (IoT) або домашньої автоматизації в широкому сенсі.
Продукт, сумісний з Arduino!
Виробник підготував детальний – перевірте!
Вміст набору.
Що таке TFT-матриця Feather ESP32-S3?
Feather ESP32-S3 належить до сімейства невеликих модулів. Він оснащений мікроконтролером Espressif, який підтримує зв'язок через WiFi та Bluetooth.низьке енергоспоживання. Його компактні розміри означають, що його можна успішно використовувати в таких проектах, як IoT та домашня автоматизація. На основі Feather ESP32-S3 двоядерний Процесор Tensilica 240 МГц. Він має 4 МБ Flash і 2 МБ PSRAM. Крім того, виробник також розмістив на платі TFT-дисплей з діагоналлю 1,14" і роздільною здатністю 240 x 135 px, що дозволяє ще більше розширювати проекти.
Вміст набору
- Feather ESP32-S3 з TFT дисплеєм - WiFi модуль, GPIO - 4 MB Flash 2 MB PSRAM - Arduino сумісний - Adafruit 5483 - 1 шт.
- Золота стрічка 1х16 - крок 2,54 мм - для самостійного паяння - 2 шт.
Базова розпіновка термотрансформатора Feather ESP-S3
- Виводи A0 - A5 - можуть використовуватися як аналогові входи
- Шина SPI:
- SCK: контакт лінії тактової частоти SPI
- MOSI: вихід мікроконтролера SPI/вхід датчика
- MISO: Вхід/Вихід мікроконтролера SPI
- Інтерфейс UART
- RX: контакт приймача UART
- TX: контакт передавача UART
- Інтерфейс I2C (спільний для роз'єму STEMMA QT)
- SCL: контакт тактової частоти шини I2C
- SDA: контакт даних шини I2C
- Цифрові виводи: D5, D6, D9 - D13
Перовий модуль з TFT дисплеєм.
Перо ESP32-S3 TFT від Adafruit.
Характеристики модуля Feather ESP32-S3 TFT
- Чіпсет: Tensilica Dual-Core 240 МГц
- Флеш-пам'ять: 4 МБ
- Пам'ять PSRAM: 2 МБ
- Дисплей: TFT з діагоналлю 1.14" і роздільною здатністю 240 x 135 px
- USB: Type C - для програмування та живлення
- Роз'єм JST 2-PH із зарядним пристроєм для літій-полімерних акумуляторів
- Система контролю роботи батареї LC709203 (при живленні від Li-Pol батареї)
- Кнопки скидання налаштувань та DFU (BOOT0)
- Роз'єм STEMMA QT для пристроїв I2C
- Світлодіоди, що інформують про стан роботи та заряджання модуля (також підтримка NeoPixel)
- Низьке енергоспоживання до 100 мкА в режимі сну при живленні від батареї
- Сумісний з Arduino або CircuitPython
- Розміри: 52,3 мм x 22,7 мм x 7,2 мм
- Вага: 6,3 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Модуль |
| Користувальницькі характеристики | |
| UC - Bluetooth | Да |
| UC — Мікроконтролер | ESP32-S3 |
| UC — Флешпам'ять | 4 МБ |
| UC — інтерфейс UART | Да |
| UC — USB-інтерфейс | USB-C |
| UC — Кількість ядер | 2. Двоядерний |
| UC-інтерфейс SPI | Да |
| UC – ядро | Тенсилика |
| UC — Сроки | 240 МГц |
| Інтерфейс UC — I2C | Да |
| Модуль UC - WiFi | Да |
| Розділений екран | 240x135px |
| Екранний тип | ЖК-ТФТ |
| Вага паковання | 0,012 кг |
| Висота паковання | 5 см |
| глибина паковання | 3 см |
| Ширина паковання | 10 см |
- Ціна: 3 166 ₴



