Опис продукту: Beetle - ATmega32u4 - DFRobot DFR0282
Beetle — це найменша плата, сумісна з Arduino Leonardo. Модуль базується на мікросхемі ATmega32u4 та керується тактовим генератором з частотою 16 МГц. Він має 10 цифрових контактів, 5 аналогових контактів та 4 контакти ШІМ. Роз'єм microUSB використовується для живлення та програмування модуля. Плата постачається з попередньо встановленим завантажувачем Arduino Leonardo. Це ідеальне рішення для невеликих DIY-проектів. Плата має розміри 22 x 20 мм та працює від 5 В.
Основні характеристики модуля Beetle
- Малі розміри: 22 x 20 мм
- Роз'єм MicroUSB для живлення та завантаження
- V-подібні з'єднання
- Синій світлодіод
DFRobot Beetle.
DFRobot Beetle - модуль з чіпом ATmega32u4.
Технічні характеристики модуля Beetle
- Мікроконтролер: ATmega32u4
- Тактова частота: 16 МГц
- Напруга живлення: 5 В
- Цифрові входи/виходи: 10
- ШІМ-канали: 4
- Аналогові входи: 5
- UART: 1
- I2C: 1
- microUSB: 1
- Порти живлення: 2
- Флеш-пам'ять: 32 кБ (4 кБ зайнято завантажувачем)
- SRAM-пам'ять: 2,5 кБ
- Пам'ять EEPROM: 1 кБ
- Розміри: 22 x 20 x 3,8 мм
Розпіновки модулів Beetle
Модуль DFRobot Beetle оснащений 10 цифровими контактами, 5 аналоговими контактами, одним інтерфейсом I2C та UART.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| Рецепт | Приймальний контакт послідовного зв'язку UART. Цифровий контакт 0. |
| Техас | Передавальний контакт послідовного зв'язку UART. Цифровий контакт 1. |
| Адвентистська церковна ієрархія | Вивід даних інтерфейсу I2C. Цифровий контакт 2. |
| СКЛ | Вивід тактової частоти інтерфейсу I2C. Цифровий контакт 3. |
| Д9 | Цифровий контакт 9 / канал ШІМ. Аналоговий контакт A9. |
| Д10 | Цифровий контакт 10 / канал ШІМ. Аналоговий контакт A10. |
| D11 | Цифровий контакт 11 / канал ШІМ. |
| А0 | Аналоговий контакт A0. Цифровий контакт A0. |
| А1 | Аналоговий контакт A1. Цифровий контакт A1. |
| А2 | Аналоговий контакт A2. Цифровий контакт A2. |
| + | Контакт живлення 5 В. |
| - | Заземлення - GND. |
| ICSP | Роз'єм MicroUSB для програмування системи. |
Beetle - ATmega32u4 - DFRobot DFR0282
Beetle DFR0282 від DFRobot — це мініатюрна плата, сумісна з Arduino Leonardo. Модуль використовує мікросхему ATmega 32u4, зв'язується через UART та I2C і оснащений десятьма аналоговими та п'ятьма цифровими контактами. Завдяки попередньо встановленому завантажувачу Arduino, ви можете майже одразу почати роботу з платою.
Розміри Beetle становлять лише 22 x 20 x 3,8 мм. Цей невеликий розмір робить його ідеальним для розміщення мініатюрних електронних проектів, таких як електричні зубні щітки або мініатюрні роботи-шпигуни.
Мініатюрна плата, сумісна з Arduino Leonardo
Завдяки сумісності з Arduino Leonardo, DFRobot Beetle може працювати з різноманітними розширеннями, розробленими для більшої плати, що ще більше розширює його можливості та розширює його використання в різноманітних електронних проектах.
Наша пропозиція також включає оригінальні модулі Arduino Leonardo та інші покоління цієї плати, включаючи Arduino UNO, Mega, Pro Mini та Micro. Ми також пропонуємо широкий вибір розширень та аксесуарів як для оригінальних плат Arduino, так і для сумісних продуктів інших розробників (наприклад, DFRobot, Adafruit та Seeedstudio).
| Основні | |
|---|---|
| Вид запчастини | Корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| UC — EEPROM-пам'ять | 1 кБ |
| UC — Мікроконтролер | Atmega32U4 |
| UC — ОЗП (оперативна пам'ять) | 2,5 кБ |
| UC — Роз'єм живлення | мікроUSB |
| UC — Флешпам'ять | 32 кБ |
| UC — Цифрові значки | 10 |
| UC — ШІМ-канали | 4 |
| UC — аналогові входи | 5 |
| UC — інтерфейс UART | Да |
| UC — USB-інтерфейс | мікроUSB |
| UC — Кількість ядер | 1. Одноядерний |
| UC-інтерфейс SPI | Да |
| UC – ядро | 8-бітний AVR |
| UC — Сроки | 16 МГц |
| Вихідна напруга | 5,0 В |
| Вихідна напруга від | 5,0 В |
| Інтерфейс UC — I2C | Да |
| Напруга живлення від | 5,0 В |
| Подавайте напругу на | 5,0 В |
| Вага паковання | 0,008 кг |
| Висота паковання | 2,5 см |
| глибина паковання | 5 см |
| Ширина паковання | 5,5 см |
- Ціна: 1 185 ₴



