Опис продукту: Базовий комплект Raspberry Pi Zero 2 W
Базовий комплект складається з мінікомп'ютера Raspberry Pi Zero 2W, офіційного корпусучервоний та білийта блок живлення5,1 В / 2,5 АВи також можете додати до комплекту карту пам’яті потрібної ємності, вибравши опцію з запропонованих аксесуарів.
Комплектація базового комплекту Raspberry Pi Zero 2 W.
Вміст набору
Ні. | Фото | Ім'я |
|---|---|---|
| 1 | Raspberry Pi Zero 2 W – мініатюрна версія популярного мінікомп'ютера з чотириядерним процесором Broadcom BCM2710A1 з тактовою частотою 1 ГГц та 512 МБ оперативної пам'яті. Плата оснащена: WiFi, Bluetooth, портом miniHDMI, портом microUSB OTG, 40 GPIO та слотом для карт microSD. | |
| 2 | Блок живлення Raspberry Pi - 5,1 В з вихідним струмом 2,5 А з роз'ємом microUSB. | |
| 3 | Корпус Raspberry Pi Zero – забезпечує доступ до аудіо, відео, карти microSD, живлення та роз'ємів GPIO. | |
| - | Карта пам’яті microSD із системою NOOBs є додатковою опцією; комплект постачається без карти за замовчуванням. Щоб додати карту пам’яті до комплекту, виберіть відповідний варіант під ціною товару. Ємність та клас можна вибрати зі списку. |
Raspberry Pi Zero 2 Вт
Raspberry Pi Zero 2 Вт
Мініатюрна версія популярного мінікомп'ютера Raspberry Pi. Модель Zero 2W базується на чотириядерному процесорі Broadcom BCM2710A1 з тактовою частотою 1 ГГц та 512 МБ оперативної пам'яті. Плата оснащена: WiFi, Bluetooth BLE, портом miniHDMI, портом microUSB OTG, 40 GPIO та слотом для карт microSD. Розміри плати: 65 x 30 x 5 мм
Raspberry Pi Zero 2W — один із найменших мінікомп'ютерів, доступних на ринку. Ця версія оснащена чотириядерним процесором, відомим з версії 3B.
Багатофункціональний корпус для Raspberry Pi Zero
Офіційний корпус для мінікомп'ютерів Raspberry Pi Zero, Zero W та Zero 2W із зовнішніми розмірами 78 x 37 x 15 мм. Конфігуровані компоненти, включаючи нековзні ніжки та адаптер для камери.
У комплекті є корпус, який дозволяє монтувати мінікомп'ютер у різних конфігураціях. Адаптер також дозволяє підключити камеру.
Багатофункціональний корпус для серії Raspberry Pi Zero.
Комплект включає ефективний блок живлення 5,1 В / 2,5 А.
Ефективне живлення від microUSB
Відповідний блок живлення з вихідним струмом 2,5 А є гарантією правильної роботи мінікомп'ютера Raspberry Pi Zero 2 W.
Комплект не включає карту пам'яті, проте ви можете додати одну з наших швидких та перевірених карт пам'яті, скориставшись меню над описом товару.
Операційна система
Пристроєм зберігання даних Raspberry Pi є карта пам'яті microSD. Операційну систему можна завантажити за допомогою комп'ютера зі зчитувачем. Виробник підготував метод, який значно спрощує завантаження системи на карту пам'яті.
Технічні характеристики та порівняння Raspberry Pi Zero
| Основна інформація | |||
|---|---|---|---|
| Модель | Raspberry Pi Zero W | Raspberry Pi Zero 2 Вт | |
| Технічні характеристики | |||
| Система | Broadcom BCM2835 | Broadcom BCM2710A1 | |
| Процесор | Одноядерний ARM11 | Чотириядерний ARM Cortex-A53 | |
| Операційні системи | ОС Linux Raspberry Pi | ||
| Хронометраж | 1,0 ГГц | 1,0 ГГц (з можливістю розгону до 1,2 ГГц) | |
| Оперативна пам'ять | 512 МБ оперативної пам'яті DDR2 з частотою 400 МГц PoP | 512 МБ DDR2 з дротяним з'єднанням | |
| Пам'ять | картка microSD | ||
| Роз'єм GPIO | 40-контактний роз'єм (2x20-контактний) Крок 2,54 мм для самостійного паяння | ||
| Блок живлення | 5 В / 1,2 А через microUSB | 5 В / 2,5 А через microUSB | |
| Розміри плитки | 65 x 30 x 5 мм | ||
| Інтерфейси | |||
| USB-інтерфейс | microUSB OTG | ||
| Мережевий інтерфейс | - | ||
| Інтерфейс Wi-Fi | 802.11 b/g/n 150 Мбіт/с | ||
| Блютуз | Низьке енергоспоживання, BLE 4.1 | Низьке енергоспоживання, BLE 4.2 | |
| Камера | Гніздо CSI | ||
| Сенсорний дисплей | - | ||
| Відео | міні-HDMI H.264 1080p30 OpenGLES 1.1, 2.0 | ||
| Зв'язок | UART, SPI, I2C, GPIO | ||
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| UC - Bluetooth | Да |
| UC - HDMI-порт | Да |
| UC — РК-інтерфейс | Немає |
| UC — Інтерфейс камери | Да |
| UC — ОЗП (оперативна пам'ять) | 512 МБ |
| UC — Роз'єм живлення | мікроUSB |
| UC — Цифрові значки | 40 |
| UC — інтерфейс UART | Да |
| UC - система Linux | Да |
| UC — USB-інтерфейс | 1x USB |
| UC — Кількість ядер | 4. Чотириядерний процесор |
| UC-інтерфейс SPI | Да |
| Інтерфейс UC — I2C | Да |
| Модуль UC - WiFi | Да |
| Вага паковання | 0,229 кг |
| Висота паковання | 6 см |
| глибина паковання | 15,6 см |
| Ширина паковання | 22,5 см |
- Ціна: 3 166 ₴









