
Філамент Fiberlogy PP 1,75 мм 0,75 кг - Світло-зелений
3 379 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1727625403
Опис продукту: Філамент Fiberlogy PP 1,75 мм 0,75 кг - Світло-зелений
Поліпропіленовий філамент виробництва Fiberlogy. Цей тип друкарського матеріалу характеризується високою гнучкістю тастійкість до впливу хімічних речовинПП використовується в медичній та автомобільній промисловості. Маса нитки, намотаної на котушку, становить0,75 кгВиріб упакований у вакуумну упаковку та захищений від вологи.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Філамент Fiberlogy PP 1,75 мм 0,75 кг - Світло-зелений.
Властивості ПП-філаменту Fiberlogy
- Моделі, виготовлені з поліпропілену, можуть контактувати з харчовими продуктами.
- Він нетоксичний і не виділяє неприємного запаху під час друку.
- Він демонструє високу зчеплення шарів
- Стійкий до хімічних речовин
Поради щодо друку
- Філамент не потребує друку в закритій камері для друку
- Для кращого зчеплення нитки зі столом рекомендується використовувати поліпропіленову стрічку
- Оптимальна швидкість друку для поліпропіленового філаменту становить 35 мм/с
- Рекомендована ретракція: від 2 мм до 3 мм
- Рекомендовані виробником налаштування потоку повітря: до 25%
- Виробник рекомендує встановлювати плот
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку: | від 220°C до 250°C |
| Температура столу: | до 80°C |
| Охолодження друку (подача повітря): | до 25% |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Таблиця властивостей ПП нитки.
Специфікація ПП-нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення: | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки: | +/- 0,02 мм |
| колір: | світло-зелений |
| Температура друку: | від 220°C до 250°C |
| Температура столу: | до 80°C |
| матеріал: | поліпропілен (PP) |
| Діаметр котушки: | 200 мм |
| Ширина котушки: | 80 мм |
| Діаметр монтажного отвору: | 52 мм |
| Поглинач вологи: | Так |
| Вакуумна упаковка: | Так |
| Округлість: | +/- 0,01 мм |
| Розміри упаковки: | 205 x 205 x 90 мм |
| Вага нетто: | 0,75 кг |
Відбитки зроблені з сторПоліпропілен підлягає переробці. Непотрібні компоненти можна сортувати разом з іншими відходами та використовувати повторно. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,75 кг |
| Нитка — матеріал | ПП |
| Нитка розжарювання — Котушка | Багаторазовий |
| Колір | Зелений |
| Вага паковання | 1,2 кг |
| Висота паковання | 9 см |
| глибина паковання | 20,5 см |
| Ширина паковання | 20,5 см |
- Ціна: 3 379 ₴

