
Філамент Fiberlogy FiberFlex 40D 1,75 мм 0,5 кг - Чорний
2 790 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3399784056
Опис продукту: Філант Fiberlogy FiberFlex 40D 1,75 мм 0,5 кг - Чорний
Кольорова ниткачорнийпризначений для 3D-принтерів, які не оснащені захистом від філаментів сторонніх виробників. Діаметр матеріалу має1,75 мм, а вага нетто становить0,5 кгВставка виготовлена з гнучкого матеріалу Flex з твердістю40Dу масштабі . Картридж 3D-принтера має високу ударну міцність за низьких температур, стійкий до стирання та різних хімічних речовин. Виробник рекомендує нагрівати ліжко до 110°C для легшого видалення 3D-друку.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Філамент Fiberlogy FiberFlex 40D 1,75 мм 0,5 кг - Чорний.
Застосування філаменту FiberFlex 40D
- Іграшки та їх частини: гумові шини, фігурки
- Деталі гумотехнічних машин: компоненти, які часто згинаються, ущільнення
- Гаджети або їх частини: чохли для телефонів, корпуси, ремінці для смарт-годинників, пульсометри, смарт-браслети
- Ювелірні вироби: браслети
- З'єднувальні елементи: гнучкі петлі
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 200°C до 220°C |
| Температура столу | Від 50°C до 70°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Зразки друку з використанням філаменту FiberFlex 40D
Зразки відбитків.
| Технічні характеристики та властивості філаменту Fiberlogy FiberFlex 40D | |
|---|---|
| Тип нитки розжарювання | ФайберФлекс 40D |
| Колір | Чорний |
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів | +/- 0,05 мм |
| Швидкість друку | < 45 mm/s |
| Термічний опір | До 70°C |
| Щільність | 1,16 г/см³ |
| Котушка | Багаторазовий |
| Розміри золотника | 200 x 58 мм |
| Маса | 0,5 кг |
Філамент Fiberlogy FiberFlex 40D 1,75 мм 0,5 кг - Чорний
Матеріал FiberFlex 40D може похвалитися високою швидкістю потоку, що дозволяє друкувати зі швидкістю до 45 мм/с. Це позбавляє необхідності турбуватися про втрату якості та деталізації. Ще однією важливою особливістю є чудова адгезія, як у першому, так і в наступних шарах. Це, у свою чергу, призводить до привабливості моделей та їхньої високої герметичності.
Філамент Fiberlogy FiberFlex 40D вирізняється міцністю та довговічністю, що гарантує, що відбитки зберігатимуть свій зовнішній вигляд та властивості протягом тривалого часу. Його питома щільність становить 1,16 г/см³. Вологопоглинання становить 0,6%, а температура плавлення — 157℃.
Філамент Fiberlogy FiberFlex 40D - що ще варто знати?
Філаменти FiberFlex 40D, вироблені компанією Fiberlogy, характеризуються еластичністю 57% (виміряно за методом випробування D2632). Максимальна усадка матеріалу становить 0,8%. Міцність на розрив філаменту FiberFlex 40D становить вражаючі 115 кН*/м. Швидкість згортання коливається від 10 до 30 мм/с. При розриві матеріал подовжується на 680%.
Згідно з рекомендаціями виробника, потік повітря слід встановлювати в межах від 50% до 75%. Також рекомендується використовувати малярну стрічку на робочій пластині. Філамент підходить для використання в пристроях із закритою камерою, призначеною для підтримки стабільної температури, а також у принтерах без цієї функції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Чорний |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,5 кг |
| Нитка — матеріал | Flex 40D |
| Нитка розжарювання — Котушка | Багаторазовий |
| Вага паковання | 1,312 кг |
| Висота паковання | 21 см |
| глибина паковання | 9 см |
| Ширина паковання | 21 см |
- Ціна: 2 790 ₴

