
Філамент Rosa3D ABS+ 1,75 мм 1 кг - білий
1 848 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3775831121
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Філамент Rosa3D ABS+ 1,75 мм 1 кг - Білий
Кольорова нитка від Rosa3Dбілий, намотана на котушку, має масу1 кгі діаметр1,75 ммABS+ – це матеріал, який характеризуєтьсявисока ударостійкістьПоверхня для друку має елегантний,напівматовийфінішна обробка. Матеріал можна згладити ацетоном. Процес друку слід проводити в добре провітрюваному приміщенні черезнеприємний запах під час друку.
Філамент Rosa3D ABS+ 1,75 мм 1 кг - білий.
Стійкий до ультрафіолетового випромінювання та високих температур.
Властивості ABS+
- Гарна адгезія між шарами дозволяє отримувати детальні відбитки
- Стійкість до високих температур
- Висока ударостійкість
- Напівматове покриття
- Можна згладжувати ацетоном
Застосування ABS+
- Прототипи деталей машин, гаджети, виставкові моделі
- Деталі в електроніці
- Комп'ютерні деталі
- Іграшки, такі як кубики, запчастини для автомобілів та навчальні посібники
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 230°C до 270°C |
| Температура столу | Від 80°C до 110°C |
| Охолодження друку | Від 50% до 100% |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально.
Технічні характеристики та фізичні властивості філаменту ABS+
| ПАРАМЕТР | ДІАПАЗОН |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | АБС+ |
| Модуль пружності | 2276 МПа |
| Міцність на розтяг | 67 МПа |
| Подовження при розтягуванні | 2,5% |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,05 мм |
| Щільність | 1,05 г/см3 |
| Запах | Подразник |
| Температура голови | Від 230°C до 270°C |
| Температура столу | Від 80°C до 110°C |
| Упаковка | Картон з друком |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Вага нетто | 1 кг |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | ABS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 1 кг |
| Нитка — матеріал | АБС Про |
| Нитка розжарювання — Котушка | Багаторазовий |
| Вага паковання | 1,385 кг |
| Висота паковання | 22 см |
| глибина паковання | 7,5 см |
| Ширина паковання | 21 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 848 ₴

