
Філамент Fiberlogy ABS Plus 1,75 мм 0,85 кг - Чорний
2 228 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3120919716
Опис товару: Filament Fiberlogy ABS Plus 1,75 мм 0,85 кг - чорний
Нитка ABS Plus призначена для 3D-принтерів. Продукт має масу 0,85 кг, намотаний на котушку та запакований під вакуумом з вологопоглиначем. Рекомендована температура друку від 250°C до 270°C. Діаметр нитки складає 1,75 мм. Нитку ABS можна використовувати, наприклад, для друку різних типів ручок, контейнерів, кришок, футлярів тощо. Матеріал характеризується високою міцністю. Нитка має колірчорний.ABS Plus рекомендується друкувати в закритій камері.
Нитка Fiberlogy ABS Plus 1,75 мм 0,85 кг - чорна.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Властивості нитки
- Підвищена довговічність
- Стійкість до високих температур та подряпин
- Можливість механічної та хімічної обробки
- Висока стійкість матеріалу до розтріскування під навантаженням
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 250°C до 270°C |
| Температура столу | Від 90°C до 110°C |
| Закрита камера | Рекомендовано |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Таблиця фізичних властивостей нитки ABS Plus.
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,02 мм |
| Колір | Чорний |
| Температура друку | Від 250°C до 270°C |
| Температура столу | Від 90°C до 110°C |
| Щільність | 1,1 г/см3 |
| Швидкість друку | Від 35 до 60 мм/с |
| Матеріал | ABS Плюс |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Округлість | +/- 0,01 мм |
| Вага нетто | 0,85 кг |
Філамент Fiberlogy ABS Plus 1,75 мм 0,85 кг - Чорний
Філаменти Fiberlogy ABS сумісні з більшістю професійних та аматорських 3D-принтерів FFF/FDM. Їх можна успішно використовувати практично з будь-яким пристроєм без вбудованого блокування, яке запобігає використанню термопластичних матеріалів сторонніх виробників.
Філамент Fiberlogy ABS Plus має температуру розм'якшення 107℃. Його міцність на розрив становить 385 кгс/см², а подовження під навантаженням — 30%.
Що ще варто знати про філамент Fiberlogy ABS Plus?
3D-друк з використанням цього філаменту використовується в багатьох галузях промисловості. Після охолодження готові відбитки можна безпечно піддавати подальшій механічній обробці, включаючи шліфування та свердління.
Гарний коефіцієнт текучості матеріалу забезпечує відносно швидкий друк, без ризику втрати якості та деталізації моделей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ABS |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,85 кг |
| Нитка — матеріал | АБС |
| Нитка розжарювання — Котушка | Багаторазовий |
| Вага паковання | 1,324 кг |
| Висота паковання | 9 см |
| глибина паковання | 21 см |
| Ширина паковання | 21 см |
- Ціна: 2 228 ₴


