
Змінний філамент Fiberlogy R ABS 1.75 мм 0.75 кг - Антрацит
1 306 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1729457401
Опис продукту: Змінний філамент Fiberlogy R ABS 1,75 мм 0,75 кг - Антрацит
Безшпульний філамент з матеріалу R ABS (акрилонітрилбутадієнстироловий сополімер) у кольоріантрацитВін розроблений для 3D-принтерів з використанням найновіших технологій.ФФФ/ФДМДіаметр нитки розтягування становить1,75 мм,і маса матеріалу750 гВиріб упакований у вакуумну упаковку з поглиначем вологи.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Змінний кінець ABS-філанки Fiberlogy Refill R 1,75 мм 0,75 кг - Антрацит.
Лінія Fiberlogy R
Fiberlogy R – це філамент, повністю виготовлений шляхом переробки. Продукт поєднує високу якість, оптимізовані виробничі процеси та мінімізований негативний вплив на екосистему.
Подбайте про довкілля зі змінними філаментами
Змінні філаменти продаються без котушок. Однак вони сумісні з багаторазовими котушками MASTERSPOOL, на яких ви можете друкувати самостійно. Це рішення допомагає нам піклуватися про довкілля.
Характерні особливості філаменту R ABS
ВнесокR ABSВін характеризується високою твердістю, високою ударостійкістю, стійкістю до високих температур і стирання. ABS-пластик можна піддавати механічній та хімічній обробці.
Таблиця властивостей R ABS.
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 250°C до 265°C |
| Температура столу | Від 90°C до 110°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Технічні характеристики ABS-волокна Fiberlogy R
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,02 мм |
| Колір | Антрацит |
| Температура друку | Від 250°C до 265°C |
| Температура столу | Від 90°C до 110°C |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Округлість | +/- 0,01 мм |
| Закрита камера | Рекомендовано |
| Матеріал | R ABS |
| Швидкість друку | Від 35 мм/с до 60 мм/с |
| Надра | Скло, малярний скотч |
| Пряма ретракція | Так, від 2 мм до 3 мм |
| Ретракція Боудена | Так, від 4 мм до 6 мм |
| Швидкість відведення | Від 20 мм/с до 45 мм/с |
| Умови сушіння | 60°C / 4 години |
| Розміри упаковки | 210 x 210 x 55 мм |
| Вага нетто | 0,75 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | ABS |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,75 кг |
| Нитка — матеріал | АБС |
| Нитка розжарювання — Котушка | Поповнити запаси |
| Вага паковання | 0,867 кг |
| Висота паковання | 5,5 см |
| глибина паковання | 21 см |
| Ширина паковання | 20,5 см |
- Ціна: 1 306 ₴
