
Філамент ABS Fiberlogy 1,75 мм 0,85 кг - білий
1 827 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2759033340
Опис продукту: Філамент ABS Fiberlogy 1,75 мм 0,85 кг - білий
Кольоровий ABS-філаментбілий, призначений для 3D-принтерів. Продукт має масу0,85 кг, намотується на котушку. Він вакуумно упакований з поглиначем вологи. Рекомендована температура друку становить від 250°C до 265°C. Діаметр нитки1,75 ммФіламент ABS можна використовувати, наприклад, для друку різних видів прототипів, інструментів або їх частин, гаджетів, предметів домашнього декору тощо. Матеріал характеризується високою твердістю та високою ударною міцністю. Рекомендується друкувати в закритій камері.
Філамент ABS Fiberlogy 1,75 мм 0,85 кг - білий.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Властивості нитки
- Висока стійкість матеріалу до розтріскування під динамічним навантаженням
- Стійкість до високих температур та подряпин
- Висока твердість матеріалу
- Можливість механічної та хімічної обробки
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 250°C до 265°C |
| Температура столу | Від 90°C до 110°C |
| Закрита камера | Рекомендовано |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Таблиця фізичних властивостей ABS-волокна.
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,02 мм |
| Колір | Білий |
| Температура друку | Від 250°C до 265°C |
| Температура столу | Від 90°C до 110°C |
| Щільність | 1,03 г/см3 |
| Швидкість друку | від 35 до 60 мм/с |
| Матеріал | ABS |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Округлість | +/- 0,01 мм |
| Вага нетто | 0,85 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | ABS |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,85 кг |
| Нитка — матеріал | АБС |
| Нитка розжарювання — Котушка | Багаторазовий |
| Вага паковання | 1.33 кг |
| Висота паковання | 9 см |
| глибина паковання | 21 см |
| Ширина паковання | 21 см |
- Ціна: 1 827 ₴

