
Нитка Fiberlogy Nylon PA12 1,75 мм 0,75 кг - натуральна
3 980 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 499745567
Опис продукту: Фіберлогічний нейлоновий філамент PA12 1,75 мм 0,75 кг - Натуральний
Нитка нейлону PA12 кольороваприроднийвід Fiberlogy розроблений для друку за технологією FFF/FDM та для принтерів, які не мають захисту від картриджів сторонніх виробників. Діаметр філаменту становить1,75 мм,Вага нетто матеріалу становить0,75 кгЦей філамент для 3D-принтера стійкий до температур та спирту. Матеріал можна використовувати для друку механічних деталей, таких як напрямні, шестерні, або технічних компонентів, таких як гайки чи підшипники ковзання. Продукт постачається у двох варіантах на котушці, які постачаються випадковим чином.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Нитка Fiberlogy Nylon PA12 1,75 мм 0,75 кг - Натуральна.
Властивості нитки
- Стійкий до спирту та температур
- Він не стійкий до дії стиснутих кислот і лугів.
- Він характеризується гнучкістю
- Не потрібна сушка
- Стійкий до стирання
- Призначений для механічних та технічних застосувань
- Його можна обробляти металевими інструментами
- Його можна пофарбувати
- Він може розтягнутися до 50%, перш ніж зламається.
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 255°C до 270°C |
| Температура столу | 100°C |
| Сушіння відбитка | Не обов'язково |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,02 мм |
| Колір | Природний |
| Температура друку | Від 255°C до 270°C |
| Температура столу | 100°C |
| Матеріал котушки | Нейлон PA12 |
| Діаметр котушки | 200 мм |
| Ширина котушки | 58 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 54 мм |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Округлість | +/- 0,01 мм |
| Розміри упаковки | 205 x 205 x 90 мм |
| Вага нетто | 0,75 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,75 кг |
| Нитка — матеріал | Нейлон |
| Нитка розжарювання — Котушка | Багаторазовий |
| Колір | Природний |
| Вага паковання | 1,212 кг |
| Висота паковання | 21 см |
| глибина паковання | 9 см |
| Ширина паковання | 21 см |
- Ціна: 3 980 ₴

