
Filament Fiberlogy MattFlex 40D 1,75 мм 0,85 кг - чорний
4 880 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3031973976
Опис продукту: Філамент Fiberlogy MattFlex 40D 1,75 мм 0,85 кг - Чорний
Філамент MattFlex 40D виробництва Fiberlogy — це гнучкий матеріал. Він розроблений для 3D-друку з використаннямФФФ/ФДМНа відміну від FiberFlex, цей філамент має матове покриття. На ньому легко друкувати, і він дозволяє ефективно друкувати зі швидкістю додо 60 мм/сМатове покриття забезпечує вражаючий вигляд моделі, особливо там, де потрібен нижчий рівень глянцю. MattFlex 40D дозволяє легко приховувати шари, надаючи відбитку гладку поверхню без необхідності подальшої обробки. Діаметр філаменту становить1,75 мм, а маса матеріалу, намотаного на котушку, дорівнює0,85 кг.
Друковані моделі єгумоподібний, ідеально підходять для численних застосувань, як вдома, так і в промисловості. Висока ударна міцність, стійкість до розтягування та стискання, хімічна стійкість та стійкість до низьких температур роблять цей філамент універсальним матеріалом для 3D-друку.
Филамент Fiberlogy MattFlex 40D 1,75 мм 0,85 кг - Чорний.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Властивості матеріалу MattFlex 40D
- Матове покриття та низька видимість меж шарів у друкованих моделях
- Твердість по Шору 40D
- Дуже добра термічна та хімічна стійкість
- Стійкість до стирання
- Швидкість друку до 60 мм/с
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 210°C до 230°C |
| Температура столу | Від 50°C до 70°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально.
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,05 мм |
| Колір | Чорний |
| Температура друку | Від 210°C до 230°C |
| Температура столу | Від 50°C до 70°C |
| Матеріал | МаттФлекс 40D |
| Подача повітря | Від 50% до 75% |
| Швидкість потоку | Від 105% до 110% |
| Швидкість друку | До 60 мм/с |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Округлість | +/- 0,01 мм |
| Надра | Скло, малярний скотч |
| Пряма ретракція | Від 1 до 2 мм |
| Ретракція Боудена | Від 4 до 6 мм |
| Швидкість відведення | Від 10 до 30 мм/с |
| Вага нетто | 0,85 кг |
Чорний філамент Fiberlogy MattFlex 40D - властивості та рекомендації виробника
Цей філамент MattFlex 40D водонепроникний та надійно упакований перед транспортуванням. Він також має підвищену стійкість до механічних пошкоджень, включаючи розтягування.
Універсальний філамент Fiberlogy діаметром 1,75 мм та вагою 0,85 кг чорного кольору може успішно використовуватися не лише в 3D-принтерах, але й у популярних друкарських ручках.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Чорний |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,85 кг |
| Нитка — матеріал | МеттФлекс 40Д |
| Нитка розжарювання — Котушка | Багаторазовий |
| Вага паковання | 1318 кг |
| Висота паковання | 9 см |
| глибина паковання | 20,5 см |
| Ширина паковання | 20,9 см |
- Ціна: 4 880 ₴

