
Філамент Spectrum Smart ABS 1,75 мм 1 кг - помаранчевий
1 732 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 947384001
Опис продукту: Філамент Spectrum Smart ABS 1,75 мм 1 кг - колір "Левовий помаранчевий"
Філамент виготовлений з розумного ABS-пластику, що використовується як вставка для 3D-принтерів.Діаметр вставки становить 1,75 ммКомплект містить 1 кг філаментуЛевовий помаранчевий колірПотрібен стіл з підігрівом.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Властивості АБС-пластику
- Тверда поверхня
- стійкий до подряпин
- ударостійкий
- стійкий до температур
- менш крихкий, ніж PLA
- дуже гнучкий
- низьке водопоглинання
- легкість обробки (шліфування, свердління, пиляння)
- висока механічна міцність і жорсткість
Розумний ABS відрізняється від стандартного ABS-волокна
- нижчий коефіцієнт усадки
- блискуча поверхня для друку
- нижча температура друку
- збільшений коефіцієнт потоку
- Розумний ABS-пластик можна обробляти за допомогою нарізання різьби, свердління та фрезерування
Філамент Spectrum Smart ABS 1,75 мм 1 кг - помаранчевий.
Специфікація
- Матеріал: Розумний ABS
- Діаметр: 1,75 мм
- Допуск розмірів +/- 0,05 мм
- Температура друку: від 230від °C до 255 °C
- Температура столу: 100 °C
- Колір: Левовий помаранчевий
- Розмір котушки: 200 х 75 мм
- Вага: 1 кг
Філамент Spectrum Smart ABS 1,75 мм 1 кг - помаранчевий
Однією з відмінних рис філаментів Smart ABS є їхня чудова адгезія між окремими шарами. Це, у свою чергу, призводить до їх практично непомітного вигляду. Цей термопластичний матеріал також універсальний завдяки своїм властивостям та легкості друку.
Філаменти Spectrum Smart ABS часто використовуються для створення корпусів, захисних кришок та моделей, схильних до механічних пошкоджень. Властивості матеріалу зберігаються навіть за температур до -40°C.
Додаткова інформація про філамент Spectrum Smart ABS
Матеріал може успішно використовуватися тими, кому потрібен відносно швидкий друк. У цьому випадку можна очікувати швидкості від 40 до 100 мм/с.
Коефіцієнт усадки під час обробки коливається від 0,5% до 0,7%, що дозволяє друкувати неймовірно деталізовані моделі. Питома щільність філаменту Smart ABS становить 1,05 г/см³. Ще однією важливою особливістю є те, що він виділяє значно менше летких сполук під час обробки, ніж стандартний матеріал ABS.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Матеріал | ABS |
| Метод друку | Інша |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 1 кг |
| Нитка — матеріал | АБС Про |
| Нитка розжарювання — Котушка | Стандарт |
| Вага паковання | 1,427 кг |
| Висота паковання | 7,5 см |
| глибина паковання | 21 см |
| Ширина паковання | 20,5 см |
- Ціна: 1 732 ₴
