
Набір ниток Spectrum Material Mix 1,75 мм 1,25 кг - 5 кольорів
3 618 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2810108742
Опис продукту: Набір філаментів Spectrum Material Mix 1,75 мм 1,25 кг - 5 кольорів
Набір5 штФіламенти Spectrum. Кожна котушка намотана різним типом матеріалу: преміум PLA одного кольоруТемно-синій, PET-G преміум-класу кольоровийКриваво-червоний, PCTG преміум-класу в кольоріЗалізний сірий, PLA SILK кольорового кольоруАметистово-фіолетовийта ASA 275 у кольоріЖовтий дорожній рухЇхня загальна маса становить1,25 кг, одна котушка містить 0,25 кг матеріалу діаметром1,75 ммНабір розроблено таким чином, щоб користувач міг створювати різноманітні елементи без необхідності купувати кілька окремих ниток. Вироби намотуються наекологічні, біорозкладні котушки.
Набір філаментів у 5 кольорах від Spectrum.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Вміст комплекту
- Філамент PLA преміум-класу 1,75 мм 0,25 кг - темно-синій
- Філамент PET-G преміум-класу 1,75 мм 0,25 кг - Криваво-червоний
- Філамент PCTG преміум-класу 1,75 мм 0,25 кг - Залізно-сірий
- Філамент PLA SILK 1,75 мм 0,25 кг - Аметистово-фіолетовий
- Філамент ASA 275 1,75 мм 0,25 кг - Дорожньо-жовтий
Технічні характеристики комплекту
- Загальна вага матеріалів: 1,25 кг
- Вага матеріалу на одній котушці: 0,25 кг
- Діаметр нитки: 1,75 мм
- Вакуумна упаковка з абсорбером
- Температура друку преміум-PLA: від 185°C до 215°C
- Температура друку преміум-класу PET-G: від 230°C до 255°C
- Температура друку PCTG Premium: від 250°C до 270°C
- Температура друку PLA SILK: від 210°C до 240°C
- Температура друку ASA 275: від 200°C до 240°C
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально.
Набір містить різні типи ниток.
Філаменти в 3D-друку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | PLA |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 1250 г |
| Властивості ниток | Набір |
| Вага паковання | 1.82 кг |
| Висота паковання | 15 см |
| глибина паковання | 15 см |
| Ширина паковання | 23 см |
- Ціна: 3 618 ₴



