
Нитка Fiberlogy Nylon PA12 1,75 мм 0,75 кг - Чорна
4 380 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1791931273
Опис продукту: Фіберлогічний нейлоновий філамент PA12 1,75 мм 0,75 кг - Чорний
Високоякісний нейлоновий філамент від Fiberlogy діаметром1,75 мму кольорічорнийВага нетто матеріалу становить0,75 кгЦей картридж для 3D-принтера стійкий до температур і спирту. Філамент можна використовувати для друку механічних деталей, таких як напрямні, шестерні, або технічних компонентів, таких як гайки та підшипники. Нейлоновий філамент PA12 призначений для друку FFF/FDM. Котушка, на яку намотується філамент, постачається у двох різних версіях, які постачаються випадковим чином.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Нитка Fiberlogy Nylon PA12 1,75 мм 0,75 кг - Чорна.
Властивості нитки
- Стійкий до стирання
- Стійкий до спирту та температур
- Він характеризується гнучкістю
- Не потрібна сушка
- Призначений для механічних та технічних застосувань
- Його можна обробляти металевими інструментами та фарбувати.
- Він може розтягнутися до 50%, перш ніж зламається.
- Він не стійкий до дії стиснутих кислот і лугів.
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 255°C до 270°C |
| Температура столу | 100°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,02 мм |
| Колір | Чорний |
| Температура друку | Від 255°C до 270°C |
| Температура столу | 100°C |
| Матеріал | Нейлон PA12 |
| Діаметр котушки | 200 мм |
| Ширина котушки | 58 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 54 мм |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Округлість | +/- 0,01 мм |
| Розміри упаковки | 205 x 205 x 90 мм |
| Вага нетто | 0,75 кг |
Нитка Fiberlogy Nylon PA12 1,75 мм 0,75 кг - Чорна
Ми пропонуємо термоусадковий матеріал нейлон PA12 діаметром 1,75 мм, виготовлений компанією Fiberlogy. Його питома вага становить 1,02 г/см³, а температура плавлення – 180℃.
Представлений філамент повністю сумісний з принтерами без вбудованого захисту від використання термопластичних матеріалів від зовнішніх постачальників.
Філамент Fiberlogy Nylon PA12 - інша інформація
3D-друк з використанням цього філаменту використовується в багатьох важливих галузях промисловості, таких як будівництво та автомобілебудування. Що ще відрізняє нейлон PA12? Заявлена виробником міцність на розрив становить 51 МПа.
Модуль пружності на розтяг та згин становить 1400 та 1200 МПа відповідно. Для досягнення найкращих результатів виробник рекомендує використовувати 3D-принтери, оснащені закритою камерою, яка підтримує стабільну температуру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Чорний |
| Метод друку | Інша |
| Матеріал | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,75 кг |
| Нитка — матеріал | Нейлон |
| Нитка розжарювання — Котушка | Багаторазовий |
| Вага паковання | 1,209 кг |
| Висота паковання | 21 см |
| глибина паковання | 9 см |
| Ширина паковання | 21 см |
- Ціна: 4 380 ₴

