
Філамент Fiberlogy FiberSmooth 1,75 мм 0,5 кг - сірий
2 790 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1819965992
Опис продукту: Філамент Fiberlogy FiberSmooth 1,75 мм 0,5 кг - сірий
Нитка розжарення FiberSmoothВироблений компанією Fiberlogy, матеріал належить до родиниПВБЙого особливістю єлегкість обробки, що передбачає згладжування друкованого елемента ізопропіловим спиртом (IPA). Це надає всьому відбиткугладка, блискуча поверхня, а при використанні прозорих та безбарвних філаментів можна легко досягти майже повністю прозорих стінок. Матеріал ідеально підходить для друку різних видів декоративних елементів, ювелірних виробів та іграшок.
Філамент Fiberlogy FiberSmooth 1,75 мм 0,5 кг - сірий.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Властивості матеріалу FiberSmooth
- Можна розбавляти ізопропіловим спиртом (IPA)
- Слабша адгезія між шарами (рекомендується вища температура шару)
- Низька усадка
- Без запаху
- Легкість друку
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 215°C до 225°C |
| Температура столу | 75°C |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально.
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| ПАРАМЕТР | ДІАПАЗОН |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,02 мм |
| Колір | Сірий |
| Температура друку | Від 215°C до 225°C |
| Температура столу | 75°C |
| Матеріал | FiberSmooth |
| Подача повітря | Від 75% до 100% |
| Швидкість потоку | Від 90% до 100% |
| Швидкість друку | До 100 мм/с |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Округлість | +/- 0,01 мм |
| Надра | Скло, малярний скотч |
| Пряма ретракція | Від 1 мм до 2 мм |
| Ретракція Боудена | Від 2 мм до 3 мм |
| Швидкість відведення | Від 20 мм/с до 45 мм/с |
| Вага нетто | 0,5 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Сірий |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,5 кг |
| Вага паковання | 1 кг |
| Висота паковання | 20,5 см |
| глибина паковання | 9 см |
| Ширина паковання | 20,5 см |
- Ціна: 2 790 ₴

