
Набір пастельних філаментів Rosa3D PLA 1,75 мм - 7x10 м
623 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 494320227
Опис продукту: Набір пастельних філаментів Rosa3D PLA 1,75 мм - 7 x 10 м
Набір із 7 котушок філаментуПастель PLAвід Rosa3D, призначений, зокрема, для 3D-ручки.Кожна котушка маєдовжина 10 м та діаметр 1,75 мм.У набір входить 7 кольорів:Пастельна м'ята, пастельна лаванда, пастельна жовта, пастельна персикова, пастельна зелена, пастельна рожева, пастельна блакитнаЇх легко друкувати, що робить їх ідеальними для тих, хто тільки починає свою пригоду з 3D-друком. Їхній пастельний колір ідеально підходить для друку іграшок або гаджетів. Нитки виготовлені збіорозкладний полілактид (PLA), що робить їх набагато екологічнішими, ніж інші філаменти. Матеріал характеризується низькою усадкою та хорошою міцністю на розтяг. Набір сумісний з більшістю 3D-ручок, доступних на ринку.
Набір пастельних філаментів Rosa3D PLA 1,75 мм - 7x10 м.
PLA гнучкий та простий у друкі.
Властивості PLA
- З хорошою адгезією між шарами - забезпечує високу точність відбитків
- Без запаху
- Гнучкий і легкий для друку
- Безпечний - не містить і не виділяє шкідливих речовин
- Ідеально для початківців
Вміст набору
- М'ята– PLA пастельно-м’ятний 1,75 мм
- Лаванда– PLA пастельно-лавандовий 1,75 мм
- Жовтий– PLA пастельно-жовтий 1,75 мм
- Персик– PLA Персик 1,75 мм
- Зелений– PLA пастельно-зелений 1,75 мм
- Рожевий– PLA пастельно-рожевий 1,75 мм
- Синій– PLA пастельно-блакитний 1,75 мм
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 185°C до 225°C |
| Температура столу | Від 40°C до 60°C |
| Охолодження друку | Від 50% до 100% |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально.
Технічні характеристики та фізичні властивості філаменту Rosa3D PLA
| ПАРАМЕТР | ДІАПАЗОН |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Колір | М'ята, лаванда, жовтий, персиковий, зелений, рожевий, блакитний |
| Матеріал | НЛА |
| Температура голови | Від 185°C до 225°C |
| Вага нетто | 210 г |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | PLA |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 210 г |
| Нитка — матеріал | НОАК |
| Властивості ниток | Набір |
| Вага паковання | 0,26 кг |
| Висота паковання | 31 см |
| глибина паковання | 3 см |
| Ширина паковання | 27 см |
- Ціна: 623 ₴


