
Філамент Fiberlogy Easy ABS 1,75 мм 0,75 кг - Бордовий прозорий
1 827 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3547640170
Опис продукту: Філамент ABS Fiberlogy Easy 1,75 мм 0,75 кг - Прозорий бордовий
Легкий ABS-філамент у кольорібордовий прозорий, призначений для 3D-принтерів. Вага виробу0,75 кгВін намотується на котушку та упаковується у вакуумній упаковці з вологопоглиначем. Рекомендована температура друку становить від 235°C до 255°C. Діаметр філаменту становить1,75 ммФіламент Easy ABS можна використовувати для друку різних видів орнаментів, декоративних елементів, функціональних прототипів, корпусів ліхтарів для радіокерованих моделей тощо. Матеріал можна обробляти парами ацетону, надаючи моделям гладку та глянсову поверхню. Філамент не потребує закритої камери під час друку.
Філамент ABS Fiberlogy Easy 1,75 мм 0,75 кг - прозорий бордовий.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Властивості нитки
- Висока стійкість матеріалу до розтріскування під динамічним навантаженням
- Легко друкувати на 3D-принтері
- Його можна згладити парами ацетону
- Не потребує закритої камери під час друку
- Відсутність запаху під час 3D-друку
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 235°C до 255°C |
| Температура столу | Від 90°C до 110°C |
| Охолодження друку | Не рекомендується використовувати для друку без нагрівальної камери. |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Проста таблиця фізичних властивостей ABS-волокна.
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,02 мм |
| Колір | Бордовий прозорий |
| Температура друку | Від 235°C до 255°C |
| Температура столу | Від 90°C до 110°C |
| Щільність | 1,04 г/см3 |
| Модуль пружності на розтяг | 2050 МПа |
| Міцність на розтяг | 45 МПа |
| Поглинання води | 0,7% |
| Матеріал | Легкий ABS |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Округлість | +/- 0,01 мм |
| Вага нетто | 0,75 кг |
Філамент ABS Fiberlogy Easy 1,75 мм 0,75 кг - Бордовий прозорий
Філаменти Easy ABS від Fiberlogy мають температуру склування 105℃. Температура, за якої філамент починає розм'якшуватися, становить 92℃. Максимальна швидкість 3D-друку з використанням цього термопластичного матеріалу становить< 100 mm/s. Wysoki punkt płynięcia tworzywa umożliwia szybkie drukowanie, bez ryzyka obniżenia jakości i szczegółowości modelu.
Температура прогину під навантаженням 0,45 МПа становить 90 ℃, тоді як під навантаженням 1,8 МПа вона становить 81 ℃. Максимальне подовження при розриві матеріалу становить 30%.
Що ще варто знати про філамент Fiberlogy Easy ABS?
3D-друк з використанням філаменту Easy ABS є відносно простим, тому цей матеріал охоче використовується початківцями-користувачами 3D-принтерів.
Філамент Fiberlogy Easy ABS діаметром 1,75 мм і вагою 0,75 кг сумісний з більшістю 3D-принтерів FFF/FDM. Його можна безпечно використовувати з пристроями без блокування, що запобігає використанню термоусадкових матеріалів сторонніх виробників.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | ABS |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,75 кг |
| Нитка — матеріал | АБС |
| Нитка розжарювання — Котушка | Багаторазовий |
| Вага паковання | 1,22 кг |
| Висота паковання | 9 см |
| глибина паковання | 21 см |
| Ширина паковання | 21 см |
- Ціна: 1 827 ₴

