
Філамент Polymaker PolyMide PA12-CF 1,75 мм 0,5 кг - Чорний
6 380 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3893721385
Опис продукту: Філамент Polymaker PolyMide PA12-CF 1,75 мм 0,5 кг - Чорний
Нейлонова ниткаПоліМайд PA12-CFвід компаніїПолімейкеру кольорічорнийЄміцний,має хороші властивостімеханічні та термічні.Використана технологіяБез деформаціїЦе вирішує проблему деформації 3D-друкованих моделей. Завдяки своїй хімічній структурі матеріал не суттєво схильний до впливу вологи. PA12-CFпризначений для друку FFF/FDM. PolyMide PA12-CF можна друкувати практично на будь-якій поверхні за допомогою тонкого шару клею PVP. Після друку рекомендується запікати модель у духовці при температурі 80°C протягом 6 годин для досягнення максимальних властивостей матеріалу. Вага філаменту0,5 кгі діаметр1,75 ммбула намотана на котушку з переробленого картону.
Ми також пропонуємо інші філаменти від Polymaker — ознайомтеся з ними!
Особливості нитки
- Міцний та довговічний -Філамент PA12-CF посилений вуглецевим волокном, що робить його ідеальним для друку міцних та довговічних деталей
- Не дуже чутливий до вологи -Матеріал PA12-CF набагато менш схильний до вологи порівняно з матеріалом PA6
- Відмінні механічні та теплові властивості- завдяки високій механічній міцності, жорсткості та твердості, філамент підходить для друку деталей з вимогливими умовами експлуатації, таких як елементи машин, інструменти або механічні компоненти
- Виготовлено за технологією Warp-Free- технологія передбачає уповільнення швидкості кристалізації полімеру, завдяки чому дрібні кристали не утворюються так швидко в кожному шарі під час друку
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура голови | Від 260°C до 300°C |
| Температура столу | Від 25°C до 50°C |
| Охолодження друку | Не обов'язково |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально.
Технічні характеристики філаменту PolyMide PA12-CF від Polymaker
| Специфікація | |
|---|---|
| Тип нитки розжарювання | ПоліМайд PA12-CF |
| Колір | Чорний |
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Швидкість друку | До 30 мм/с до 60 мм/с |
| Термічний опір | 131°C |
| Щільність | 1,06 г/см3 |
| Котушка | Стандартний |
| Розміри золотника | 200 x 65,6 мм |
| Маса | 0,5 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Чорний |
| Метод друку | Інша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 0,5 кг |
| Нитка — матеріал | PA12 CF |
| Нитка розжарювання — Котушка | Стандарт |
| Властивості ниток | З використанням вуглецевого волокна |
| Вага паковання | 0,824 кг |
| Висота паковання | 20,7 см |
| глибина паковання | 7,5 см |
| Ширина паковання | 22,5 см |
- Ціна: 6 380 ₴



